Kaymakamlık İzmir için harekete geçti

Kaymakamlık İzmir için harekete geçti

Haydi İnegöl İzmir’e destek zamanı

İzmir ilinde yaşanan yıkımın ardından Türkiye genelinde olduğu gibi İnegöl’de de Kaymakamlık tarafından destek kampanyası başlatıldı.

Konuyla alakalı açıklama yapan İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü, “Gıda paketi ve battaniye desteklerini Bursa ya göndereceğiz. İhtiyaç sadece gıda ve battaniyedir. Ülkemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hemşerilerimize katkıda bulunmak amacıyla destek vermeleri halinde, vakfımız gereğini yapacaktır. Allah ülkemizi afetlerden korusun. İzmir ilimizde ve çevresinde meydana gelen deprem nedeniyle afetzedelere dağıtılmak üzere ihtiyaç duyulan standart gıda kolisi yada yeni battaniye yardımında bulunmak isteyen kişi ve kuruluşlarımızın İnegöl ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza başvurmaları veya vakfımızın 02247113428 numaralı telefonlarından iletişime geçmeleri işlemlerimizi kolaylaştıracaktır.” Dedi.

KORONAYA DİKKAT

Görücü, deprem kadar koronavirüsün de önemine dikkat çekerek, maske, mesafe, hijyen konusunda da uyarıda bulundu.

GIDA YARDIMLARI

Destekler kapsamında Prinç, bulgur, kuru fasülye, mercimek, Ayçiçek yağı, domates salçası, şeker, tuz, un, çay ile battaniye ürünleri destek olarak kabul edilecek.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER