Seçimin Ardından da Rakipler Birarada

Seçimin Ardından da Rakipler Birarada

31 Mart seçimlerinde birbirine rakip olan 4 isim, basın mensuplarının organizasyonu ile kahvaltıda bir araya geldi.

31 Mart seçimleri öncesi canlı yayın programlarına katılarak; İnegöl’ün sorunlarını birlikte tartışan adaylar, seçim sonrası da bir araya geldiler. Cumhur İttifakı adayı olarak girdiği seçimi kazanan ve İnegöl Belediye Başkanlığı’na tekrar seçilen Alper Taban, Millet İttifakı adayı Hakan Özdemir, Saadet Partisi adayı ve İlçe Başkanı Hasan Eroğlu ile Bağımsız Aday Kani Ahmet Erbay, İnegöl’ün yeni mekanlarından Çamlıca’da kahvaltıda bir araya geldi. 

Yıldırım Gazetesi, Genç Gazete, İnegöl Online ve E-İnegöl muhabirlerinin ortak organize ettiği kahvaltı sonrası Başkan Alper Taban ve adaylar, basın mensuplarına teşekkür ederken; Çamlıca Kahvaltı & Et Mangal Sahipleri Bülent Temelli ve Muzaffer Yılmaz’a da hayırlı olsun temennisinde bulundular. 

Basın mensupları da kendilerini kırmayarak kahvaltıya katılan Başkan Alper Taban ve başkan adaylarına teşekkür etti. Ayrıca İnegöl’ün farklı siyasi düşünceleri bulunan hatta seçimlerde rakip olan isimlerin İnegöl ortak paydasında bir araya gelmesinin ülke siyasetine örnek olması temennisini de dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 18:52

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER