AK Gençler Turnuvada Ter Döktü

AK Parti İnegöl İlçe Gençlik Kolları Mahalleler Arası Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın Şampiyonu Süleymaniye Mahallesi takımı olurken, ikincisi ise Konurlar Mahallesi oldu.

AK Gençler Turnuvada Ter Döktü

Derece alan takımların futbolcularına AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel ile İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban tarafından kupaları takdim edildi.

Törende konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selim Emre Aydın, “Gençlik kolları olarak ilçemizin her noktasında gençlerle temas etme ve iç içe olma hedefini gözeterek göreve geldiğimiz ilk günden itibaren çeşitli faaliyetlerde bulunduk. Bunun en son örneklerinden biri başlatmış olduğumuz Mahalleler Arası Futbol Turnuvası. Bu turnuva kapsamında 24 mahalle takımımızın katılımıyla sosyal birliktelik ve kaynaşma anlamında çok faydalı bir organizasyon gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Düzenlediğimiz futbol turnuvamızda oluşturulan gruplarda takımlarımız çeyrek finale çıkarak eleme usulüyle çeyrek final, yarı final ve final maçı oynadılar. Büyük bir centilmenlik örneği sergilenen maçlarda, rekabetin dostlukla pekiştiği, oldukça eğlenceli ve mücadele yönü yüksek maçlar oynandı. Finale kalan Süleymaniye ve Konurlar mahallemizin karşılaşmasını profesyonel hakemimiz Hakan Yemişken yönetti. Mükemmel maç sonucunda şampiyonluğa adını yazdıran takımımız Süleymaniye ve 2. olan Konurlar mahallemize kupa ve madalya, diğer katılan tüm takımlarımıza da katılım belgesi takdim ettik. Kupa töreninde bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Bursa Milletvekilimiz sayın Vildan Yılmaz Gürel hanıma, İlçe Başkanımız Mustafa Ersan’a, Belediye Başkanımız Alper Taban’a ve meclis üyelerimize, en önemlisi turnuvamıza katılan mahallelerimize AK Parti İnegöl Gençlik Kolları adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER