AK PARTİ’DEN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

AK PARTİ’DEN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

İnegölspor Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un daveti üzerine AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Ziyaret sonrası AK Parti üyeleri 100 kombine bileti alarak kulübe destek verdiler.

Ziyarette konuşan AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, şunları söyledi:

“Öncelikle davetimizi kırmayarak bizleri ziyaret eden İnegölspor’umuzun çok değerli Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Nerdeyse bizim yaptığımız işle sizin yaptığınız iş benzer. Yani gönüllülük esasıyla çalışılıyor. Buradaki tüm arkadaşlarımız yaptığı görevle alakalı herhangi bir maddi gelir sağlamıyor. Aynı şekilde sizlerde öylesiniz. Hatta İnegöl’ümüze katkı olması için bizden kat ve kat fazla para harcıyorsunuz. Biz her zaman söylüyoruz. İnegöl’ümüzün markası İnegölspor’umuz. İnegölspor’umuz bu sene Allah’ın izniyle layık olduğu yere gelecektir. İnşallah kazasız, belasız, sakatlıksız bir yıl geçiririz ve sonunda da istediğimiz yere ulaşırız. Bu noktada da karınca kararınca 100 adet kombine alarak inşallah İnegölspor’umuza destek olmak istiyoruz. Her zaman İnegölspor’umuzun yanındayız, yanında olduğumuzu da resmi anlamda tescillemek istiyoruz.”

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise, “AK Parti İnegöl İlçe Başkanımız Mustafa Durmuş’un daveti üzerine ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Sağ olsun bizi arayarak kombine desteği vermek istediklerini ilettiler ve 100 kombine bilet aldılar. Biz hem başkanımızın şahsına hem yönetim kuruluna hem de AK Parti ilçe teşkilatına teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile tüm partileri kombine alarak kulübümüze destek vermeye davet ediyoruz. Malumunuz geçtiğimiz yıl pandemiden dolayı seyircimizden uzak kaldık ve bu manada ciddi anlamda gelirimiz azaldı. Bu senede maçlarımıza stadın %50 oranında seyirci alınacak. Bu manada bilet satışı yapmama kararı aldık ve kombine biletlerini satışa çıkarttık. A ve B kombine biletlerimiz tükendi. C,D ve Maraton kombine satışlarımız devam ediyor. Tüm taraftarlarımızı biran önce kombinelerini almaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER