AKHİSARSPOR’UN MİNİK MİSAFİRLERİ

AKHİSARSPOR’UN MİNİK MİSAFİRLERİ

Geçtiğimiz sezon 1. Amatör Kümede şampiyon olarak Bursa Süper Amatör Kümeye yükselen İnegöl Akhisarspor, altyapıya desteğini sürdürüyor. Geçtiğimiz sezon ilk olarak katıldığı 2 alt yaş grubunun birinde şampiyon olarak, diğer yaş grubunda ikinci olarak bir üst lige yükseldi.

Altyapı çalışmaları ile ses getiren Akhisarspor, Bulgaristan’ın F.C.Palas takımının U-12 ve U-14 alt yaş grubu takımlarını ağırlayarak, hazırlık maçı yaptı.

MİLLETLERİN DİLİ FARKLI OLSA DA, FUTBOLUN DİLİ BİRDİR

Konu ile alakalı açıklama yapan Akhisarspor Teknik Direktörü Mustafa Dinçer, “Yıldız Gençlik Vakfının davetlisi olarak İnegöl'de bulunan Bulgaristan'ın F.C.Palas takımını Akhisar'da kendi tesislerimizde misafir ettik. U-12 ve U-14 takımlarıyla iki hazırlık maçı oynadık. Milletlerin dili farklı olsa da, futbolun dili birdir. Futbol sayesinde iki ülkenin çocukları ortak noktada buluştu. Yeni arkadaşlıklar kuruldu. Her iki tarafta oynanan oyundan zevk aldı. Sonuçta dostluk kazandı. Teşekkürler Yıldız Gençlik Vakfı, Teşekkürler F.C.Palas takımı, teşekkürler çocuklar” dedi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER