ALTYAPIDAN 3 OYUNCU PROFESYONEL OLDU

ALTYAPIDAN 3 OYUNCU PROFESYONEL OLDU

TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor altyapısından yetişen Erdal Kaya, Yunus Emre Duyan ve Berkan Çelik ile profesyonel sözleşme imzalanarak A takıma dahil edildiler.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkan Yardımcısı Abdurrahman Maksutlar ile Altyapı Sorumlusu Mustafa Şekşa katıldı.

İmza töreni sonrası açıklama yapan Şeşka, “Uzun yıllarıdır altyapımızın çeşitli kademelerinde başarılı bir şekilde mücadele eden Erdal Kaya, Yunus Emre Duyan ve Berkan Çelik kardeşlerimizi profesyonel yaparak A takımımıza dahil ediyoruz. İnşallah bu kardeşlerimiz uzun yıllar A takımımıza ve Türk futboluna hizmet edecekler. Biz kendilerine güveniyor ve başarılar diliyoruz. Şuanda A takımımızda altyapımızdan yetişmiş 10 oyuncumuz bulunuyor. İnşallah ileriki yıllarda bu sayıyı daha fazla arttırırız” dedi.

Erdal Kaya, Yunus Emre Duyan ve Berkan Çelik ise A takıma yükseldikleri için mutlu olduklarını belirterek, takıma faydalı olmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade ettiler.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER