Amatörde heyecan sürüyor

Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Küme´de Pazar günü İnegöl futbola doyacak. Sadece Doğugücüspor cezası nedeniyle Kemerçeşme Kanaryaspor ile Kestel üst sahada karşılaşacak. Karadeniz Güvenspor bitime 2 hafta kala şampiyonluğu garantilediği için Kurtuluş sahasında saat 15.00’te kupa töreni düzenlenecek.

Amatörde heyecan sürüyor

Süper Amatör Lig´de Pazar günü oynanacak olan müsabakalarda; Kurtuluşspor, saat 13.00´te Kurtuluş Sahası´nda Gürsu Belediye Spor´u, Gençlergücü ise Sanayi Sahası´nda saat 13.00´te Büyük Mustafakemalpaşaspor´u konuk edecek. Kafkasspor ise, saat 15.00´te Sanayi Sahası´nda Burgaz Spor´u ağırlayacak. Doğugücüspor ise cezası nedeniyle Kestel Üst Sahası´nda saat 15.00´te Kemerçeşme Kanaryaspor´u konuk edecek.

1. Amatör Lig´de Pazar günü, Doğanspor, saat 13.00´te Harmancık İlçe Sahası´nda Harmancık Gençlispor´a konuk oluyor. Alanyurtspor, saat 13.00´te İnegöl Yenice Sahası´nda Şükraniye Spor´u konuk edecek. Karadeniz Güven Spor, saat 15.00´te Kurtuluş Sahası´nda Yenişehir Esnaf Doğan Spor´u ağırlıyor. Yenicespor, saat 13.00´te Yenişehir İlçe Stadı´nda Yenişehir Çeltikçi Spor´a konuk oluyor. Osmaniyespor ise haftayı bay olduğu için maç yapmadan geçirecek. Akhisardemir spor da bay olduğu için haftayı maç yapmadan geçirecek ikinci İnegöl temsilcimiz olacak.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER