BAŞKAN KANAR; “ŞARTLAR KÖTÜLEŞTİ”

BAŞKAN KANAR; “ŞARTLAR KÖTÜLEŞTİ”

TFF Başkanı Nihat Özdemir’in Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig maçlarının 12 Haziran’da başlatılması kararının ardından açıklamalarda bulunan İnegölspor Başkanı Münür Kanar, “Kulüpler için şartlar kötüleşti. Ama biz başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi.

İnegölspor Kulüp Başkanı Münür Kanar, TFF Başkanı Nihat Özdemir’in Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig maçlarının 12 Haziran’da başlatılması kararının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kanar, “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bir çok kulübümüz ciddi zarar gördü. 90 kulübün bir talebi vardı 2 ve 3. Lig ile ilgili. Ama bu kararlar şuanda alınmadı. TFF Başkanı sayın Nihat Özdemir’in açıklamalarını bekliyorduk. Öncesinde Kulüpler Birliği Başkanımız ile sık sık  telefonla görüştük. Bugün açıklanan kararı bekliyorduk ama biraz daha farklı bekliyorduk” dedi.

Sözlerini sürdüren Kanar, “İnegölspor, her zaman ama her zaman bir üst ligi düşünerek oynar. Bu nedenle de hedefimizden şaşmış değiliz. Bize destek lazım diye ligin başından beri sözler sarf ettik. Geldiğimiz noktayı kimse tahmin bile edemiyordu. Dün olduğu gibi bugün de aynı kararlılıkla hedefimize ilerlemek istiyoruz”

Başkan Kanar, sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı: “Ben verilen kararın futbol camiasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah İnegölspor için de en güzel ve en hayırlısı olmuştur.  Kulüpler için şartlar kötüleşti. Ama biz başarılı olacağımıza inanıyoruz. Virüs nedeni ile görüşemediğimiz taraftarlarımıza ve bize destek veren gönlü güzel kardeşlerimize en yakın zamanda kavuşabilmek dileği ile sizleri çok seviyoruz”

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER