BAŞKAN TABAN’DAN İNEGÖLSPOR’A MORAL ZİYARETİ

BAŞKAN TABAN’DAN İNEGÖLSPOR’A MORAL ZİYARETİ

Belediye Başkanı Alper Taban, Çorumspor ile karşılaşacak olan İnegölsporlu futbolcular ve teknik heyeti kulüp tesislerinde yapılan antrenmanda ziyaret etti. Antrenman öncesi kurban kesimi de yapıldı.

Spor Toto 2. Ligde mücadele eden temsilcimiz İnegölspor 2020-21 sezonunun ilk 4 haftasını geride bıraktı. 5. Haftada İnegöl’de Çorumspor’u konuk edecek olan Bordo Beyazlıları, maç öncesi yapılan son antrenmanda Belediye Başkanı Alper Taban ile AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş ziyaret etti.

KURBAN KESİMİ YAPILDI

Kulüp tesislerinde yapılan antrenman öncesi İnegölspor yönetimi tarafından kurban kesimi de yapıldı. Dualar eşliğinde kesin kurban sonrası teknik heyet ve sporculara hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanı Alper Taban, “Bugün Kani Başkanımız davet ettiler. Kurban keseceğiz dediler. Allah kazadan beladan korusun. İnşallah bu bize bereket olarak geri dönsün düşüncesi ve duasıyla bizler de bugün buradayız” dedi.

BİZ İYİ BİR TAKIM OLACAĞIZ

Ligdeki gidişata ilişkin de konuşan ve iyi bir takım olduklarına vurgu yapan Taban, “4 hafta geride kaldı. Yarın da Çorum ile maçımız var. Sırasıyla maçlarımızı icra ediyoruz. Arkadaşlar ben dışarıdaki maçlar hariç buradaki maçları izledim, takip ettim. Biz iyi bir takım olacağız. İddia ediyorum güzel bir takım olacağız. Hele o ilk maçtaki heyecanınızı gördükten sonra… Futbolu çok iyi ildiğimi iddia etmem ama tribünden bir taraftar olarak izliyoruz. Burada yeni bir oluşum var. Ekip yeni yeni birbirini tanıyor. Hocalarımızın çok güzel gayretleri var, yöneticilerimizin ve sizlerin gayretleri var. Maçlardan sonraki mahcubiyetinizi de görüyorum. Gönlünüz rahat olsun. Asla kendinizi baskı altında hissetmeyin. Başarı ekip işidir. Başarı inanmakla başlıyor. Onun için bizler size gerçekten inanıyoruz. Yüreğinizi ortaya koyuyorsunuz. Bundan sonraki maçlarda da ben çok daha güzel olacağına canı gönülden inanıyorum. Allah sizler güç kuvvet versin. Biz Allah’ın izniyle yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER