BELEDİYESPOR’DA TRANSFERE DEVAM…

BELEDİYESPOR’DA TRANSFERE DEVAM…

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Halkbank’tan Pasör Berkin Üstündağ’ı transfer etti.
Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine, Kulüp Başkan Vekilleri Rıdvan Kocaağa, Nuhi Solak ile Voleybol Şube Sorumlusu İrfan Kaptan katıldı.

İmza töreni öncesi açıklama yapan Kocaağa, şunları söyledi:
“Bugün Berkin Üstündağ ile transferlerimize devam ediyoruz. Pasör mevki oyuncusu Berkin kardeşimiz Halkbank’ta yetişen ve oynayan 19 yaşında genç bir kardeşimiz. İnşallah önümüzdeki dönem Berkin kardeşimiz İnegöl Belediyespor için ter dökecek. İnegöl Belediyespor’un başarısı için koşturacak. Bizlerde İnegöl Belediyespor’un daha iyi yerlere gelmesi için var gücümüzle çalışacağız. Yeni sezon hazırlıklarımız devam ediyor. İnşallah önümüzdeki dönemlerde transferlerimiz tüm hızıyla devam edecek ve İnegöl Belediyespor’u yeni sezona hazırlamaya çalışacağız. Kovid-19’dan kaynaklı sıkıntılardan dolayı da sosyal mesafeyi koruyarak, transfer görüşmelerimize devam ediyoruz. Anlaşma hayırlı uğurlu olsun. İnşallah başarılı bir dönem için sevgili kardeşimize de başarılar diliyorum. İnegöl Belediyespor içinde var gücüyle çalışacağına inancımızda tamdır. Anlaşma tekrar hayırlı uğurlu olsun inşallah.”
Berkin Üstündağ, ise “Bana verilen görevleri en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Burada kişisel olarak çok iyi gelişeceğimi düşünüyorum. Kendime inanıyorum bu konuda. Takımca iyi yerlere geleceğimizi de düşünüyorum. Sezonu iyi bir şekilde bitireceğimize inanıyorum. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER