DOĞUGÜCÜSPOR PUANLARI TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR

Bursa Süper Amatör Ligi 4. hafta mücadelesinde Doğugücüspor, son dakika da bulduğu golle Kurtuluşspor ile 1-1 berabere kalarak ilk üç iddiasını devam ettirdi.

DOĞUGÜCÜSPOR PUANLARI TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR

DOKSAN DAKİKA SABIRLA OYNUYORUZ

Kurtuluşspor beraberliğinden sonra, Doğugücüspor antrenörü Sait Taşkesen değerlendirmelerde bulundu. Taşkesen, “Kurtuluşspor maçı, iki takımında üst sıralarda yer alması puan farkının açılmaması adına önem arz etmekteydi. Oyuna iyi başladık. İlk yarı açısından oyuna genel olarak hükmeden ve pozisyon üretmeye çalışan taraftık. Çok fazla pozisyon bulamasak ta rakibimize de pozisyon vermedik. Oyun genel anlamda temkinli geçti. İkinci yarı iki taraf içinde kontrollü devam ederken, duran top organizasyonunda rakibin biraz şansı, birazda savunmamızdaki dalgınlıktan oluşan karambolden buldukları golle öne geçtiler. Yediğimiz golden sonra kalemizde daha fazla risk alarak gol aramaya başladık. Bulduğumuz bir iki pozisyonu değerlendiremedik. 86. dakikada attığımız nizami golü yan hakem ofsayt gerekçesiyle iptal edince bir golden olduk. Oysa net goldü ve hakem pozisyonu kaçırmıştı. Kalan dakikalarda bütün riskleri alıp yüklenmenin karşılığında doksan artılar oynanırken bulduğumuz golle üç puana üzülürken bir puana sevinen taraf olduk.”

Her Puan Altın Değerinde

“Sporcularımın son dakikaya kadar maçı istemeleri ve ümitsizliğe düşmemelerini, nasıl olsa bir gol buluruz davranış içinde olmaları beni ayrıca mutlu etti. Biz böyle düşünüp ona göre davranıp oynamaya devam ettikçe bu yarışın içinde oluruz. Bu grupta her puan altın değerindedir. Bugün bu bir puanın değerini anlamayanlar yarın çok daha iyi anlayacaklardır.”

Taraftarlarımıza Teşekkür Ediyorum

“Biran olsun maçta desteğini bizden esirgemeyen ve sadece takımını destekleyen taraftarımıza ayrıca teşekkür ederim. Centilmence mücadelelerinden dolayı Kurtuluş Spor u tebrik eder bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER