EFSANE MALZEMECİ İLE SÖZLEŞME YENİLENDİ

EFSANE MALZEMECİ İLE SÖZLEŞME YENİLENDİ

Gençlergücüspor’un emektar malzemecisi Hüseyin Taşkıran sözleşme yeniledi.
Gençlergücüspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde Kulüp Başkanı N.Kamuran Balkan, kulüpte uzun yıllardır malzemeci olarak hizmet veren Hüseyin Taşkıran ile yeni sezon için yeniden anlaştıklarını söyledi.

Balkan yaptığı açıklamada, “Hüseyin Taşkıran iş kültürü ile sadece kulübümüzde değil birçok sporsever tarafından takdir edilen ve işini severek yapan büyüğümüz, sporcularımızın kullandığı antrenman malzemeleri ve maç formalarını her çalışma ve maç öncesi büyük bir titizlikle hazırlayarak, futbolcularımızın hizmetine sunmakta ve aynı titizlikle takibini yapmaktadır. Kulübümüzde ayrı bir yeri ve değeri olan Hüseyin Taşkıran, yine iş ahlakı ve kulüp sevgisi ile kulübümüze hizmet etmeye devam edecektir. Hüseyin abimize yeni sezonda başarılar diliyoruz” dedi.
Hüseyin Taşkıran ise, “Kulübümü seviyorum. Kulübümüze ve futbolcularımıza hizmet etmekten son derece keyif alıyor, mutlu oluyorum. Amacım futbolcularımızı temiz ve düzenli bir şekilde antrenman ve maçlara kıyafet yönünden temiz ve eksiksiz hazırlamaktır. Yeni sezonda yine aynı sevgi ve hoş görü ile çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Gençlergücü Spor Kulübünde 20. yılım. Burada bulunmaktan son derece mutlu ve keyifliyim. Kulübümü seviyor ve hizmet etmekten keyif alıyorum. Hayırlı olsun”  diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER