HAKEMİ AŞAMADIK

Kurtuluşspor Teknik Direktörü Murat Endes, Cumartesi günü Kurtuluş sahasında 3-2 kaybettikleri Burgazspor maçında hakemin bir tek rakip formayı giymediğini söyledi.

HAKEMİ AŞAMADIK

DÜŞÜNDÜĞÜNÜ DEĞİL, GÖRDÜĞÜNÜ ÇALARSIN

Her şeye rağmen lig bitene kadar mücadele edeceklerini belirten Endes, maç sonunda yaptığı değerlendirmede, “Bir takımdan müsabakayı alıp, diğer takıma verebilmek gerçekten yetenek işi. Bende bu yeteneğe sahip olan bu hakem kardeşimizi, gönülden kutluyorum. İşini saha içinde layıkıyla yaptı. Bir tek üzerindeki formaya bakıp hangi kurumu temsil ettiğini düşünmemiz lazım. Hakemlik zor zanaat, duygularla düşüncelerle hakemlik yapılmaz. Gördüğünü çalarsın düşündüğünü değil.”

SONUNA KADAR VARIZ

“Müsabaka ile ilgili anlatılacak çok fazla bir şey olmadığını düşünüyorum. Mağlup olmayan takım yok. Bu ilk ve son da olmayacak. Ligde alınan bu haftaki sonuçlar neticesinde lig tekrar başladı. Yarışın içerisine iki takım daha girdi ve bu görüntü, bu sürecin lig sonuna kadar süreceğini gösteriyor. Kurtuluşspor olarak bizde bu işin içinde olabilmek adına elimizden gelen her şeyi ortaya koyabilecek, bu işin peşini bırakmayacak. Aslan gibi sporculara sahibiz. Ben onların arkasına sonuna kadar varım. Başarırız ya da başaramayız, kulüp olarak bildiğimiz yoldan, çalışmaktan, prensiplerimizden asla vazgeçmeyiz. Sadece avantajı kaçırdığımızı düşünüyorum. Bu ligin altından daha çok sular geçer. Çalışmaya devam.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER