HEDEFE ULAŞMAK İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Eşref Güç Başkanlığındaki İnegölspor yönetiminin destek ziyaretleri sürüyor. Bordo-Beyazlı yönetim bu kapsamda İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetimini ziyaret etti.

HEDEFE ULAŞMAK İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

İTSO yönetim kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ’a çiçek ve İnegölspor forması hediye ettikten sonra konuşan İnegölspor Başkanı Eşref Güç, “Bildiğiniz gibi biz bu sene İnegölspor’a gönül vererek talip olduk. 25 kişilik bir kadro oluşturduk. Bunu söylememin sebebi, 25 kişilik kadro ile çalışmak kolay değil. Güveni bana sağladılar, kendilerine teşekkür ederim. Bugün bizim için güzel bir gün. Şuanda İTSO’dayız. Bizim için tabi sanayicilerin çok önemi var. Harekete geçiren birim burası. İnegölspor’u yönetmek kolay değil. Maddi ve manevi destek olması gerekiyor. Sanayicilerimiz bununla ilgili özverili olmalı, bize destek olmalı. Sadece bizim burada farkımız yetmiyor. İnegöl’ün tüm iş adamlarının, tüm birimlerinin, burada taraftarlarımızdan, İnegöl’de yaşayan herkesin bu kardeşlerimize ihtiyacımız var. Öncelikle ben biliyorum ki kendileri kesinlikle bizim arkamızda olacaklar. Bizi maddi ve manevi destekleyeceklerdir. Biz önce manevi desteği ön plana bırakıyoruz. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Allah onlara hayırlı işler nasip etsin, bizlere de kolaylık versin” dedi.

TARİHİ BAŞARILAR İLE DOLU

İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ ise, “Kısa bir dönem önce İnegölspor yönetimini her birlikte devraldınız. İnegöl’ümüzün değerleri, markaları vardır. Şehrimize değer katan kurumları vardır. Bunlardan birisi de tabi en başta İTSO’dur. İTSO dört bin üyeye sahip, şehrin öncelikle ekonomik nüfusuna sahip çıkan bir kurum. İTSO sosyal anlamda her kuruluşa maddi ve manevi destek sağlayan kurumdur. Bu kurumlardan biri de İnegölspor’dur. İnegölspor kurulduğu günden bugüne şehrimize spor aktiviteleri yönünde ciddi katkı sağlamıştır. İnegöl şehri bundan 30-40 yıl önceden beri İnegölspor ile anılmaya başlamıştır. Tarihi başarılar ile dolu, şehre katkı sağlayan bir tarihtir. Bizlerde yıllarca yöneticilik yaptık. En sevinerek yaptığımız işlerden birisiydi bu. Çünkü İnegölspor’a hizmet etmek herkese nasip olmaz. Bizde çok şükür bu hizmeti zamanında yaptık şimdi sıra sayın başkan ve yöneticilerde. İnegölspor şehre ciddi anlamda imaj ve reklam anlamında katkı sağlayan bir kurumdur. İnegölspor’a başta sanayiciler, yerel yönetimler olmak üzere herkesin destek vermesi gerekir. Bu desteği de başta manevi olarak vermeli ki manevi ve gönül desteği herkesin kendi açısından maddi desteğe dönüşür. Herkes gücü itibari ile maddi desteğini de yapmalıdır. Bizler bundan önce ki görevlerimize hiçbir şekilde bu görevlerden kaçmadık bundan sonra da kaçmayız. İnegölspor bütün İnegöl’ündür, bizde İnegöllü olduğumuz için buna hazırız. Sizler de çalışmalarınıza başladınız. İnşallah koymuş olduğunuz şampiyonluk hedefi tüm İnegöl’ün hedefi olmalıdır. Spor kulübü yönetmek zordur, maddi zorlukları vardır. Bu işler istemekle de olmaz, taşın altına herkes elini koyması gerekir. İTSO olarak taşın altına elimize koymaya hazırız. Biz gerek kendi kurumumuz ile ilgili gerekse ikili görüşmeler ile ilgili hazırız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da en üst düzeyde destek olmaya hazırız. Hedef ortaya konmuştur, bu hedefe ulaşmak için hep birlikte çalışacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER