İÇ TRANSFERE DEVAM

İÇ TRANSFERE DEVAM

Gençlergücü Spor Kulübünde iç transfer hız kazandı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan As Başkan Sedat Öpçiner, “2019/2020 sezonu için kadro oluşturma çalışmalarımıza başlamıştık ve ilk iç transfer olarak kalecimiz Mert Sevil ile anlaşma sağlamıştık. Bu akşam ise geçtiğimiz sezon kadromuzda yer alan ve oynadığı başarılı futbol ile sporseverlerin beğenisini kazanan stoperimiz Burak Ay ile yeniden anlaşmış bulunuyoruz. Önemli bir oyuncumuz ile tekrar anlaştığımız için mutluyuz. Yapılan bu anlaşmanın kulübümüze ve futbolcumuza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Yapılan anlaşma sonrası düzenlenen imza töreninde ayrıca Kulüp Başkanı N.Kamuran Balkan, Başkan Yardımcıları Bülent Acar ve Ayhan Çamlıdağ, Genel Kaptan Osman Turan hazır bulundu.

Sözleşmesini imzalayan Burak Ay ise, “Kulübümle yeniden anlaştığım için mutluyum. Geçtiğimiz sezon maddi ve manevi olarak iyi bir sezon geçirdik. Takımımız çok genç olmasına rağmen zorlu bir grupta mücadele ettik ve ligin son bölümünde Play-Off şansımızı kaçırdık. Yeni sezonda inşallah oluşturulacak kadro ile yine adından söz edilecek bir kadro ile adından övgü ile söz edilen bir takım olacak ve çok çalışarak Play-Off oynarız diye düşünüyorum. Yeni sezonun camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER