İnegöl Amatör Kulüpleri Bir Araya Geldi

İnegöl Amatör Kulüpleri Bir Araya Geldi

İnegölde Bulunan Beş Süper Amatör kulüplerinin yöneticileri bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

                                                             

Toplantıya İnegöl Süper Amatör takımları Akhisarspor, Doğugücüspor, Kafkasspor, Karadeniz Güvenspor, Kurtuluşspor yöneticileri, Baskf Yönetim kurulu üyesi ve İnegöl Temsilcisi Metin Ungan ve Hasan Yetim katıldı.

Toplantı sonunda, toplantıya katılan kulüpler, BASKF İnegöl Temsilcisi Metin Ungan ve Hasan Yetim önderliğinde Kulüpler Birliğinin kurulması ile alakalı toplantı kararı aldılar.

Alınan kararla ilk önce İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ziyaret edilip, İnegöl futbolunu ileri götürmek adına neler yapılabilir ve kulüplerimizin sorunları hakkında kendisine bilgi verilmesine karar verildi.

Alınan diğer önemli karar, ülkedeki ekonomik şartlar göz önünde bulundurulduğundan, Kulüplerin genel giderleri, Transfer politikasından, deplasman giderine kadar tasarruf etme konusunda fikir birliğine varıldı.

Belediye Başkanı ile görüşme yapıldıktan sonra İnegöldeki bütün amatör kulüpler ile bir araya gelerek, İnegöl Kulüpler birliği kurulmasına start verilip, istişare yapılacak. İlk toplantı önümüzdeki hafta Akhisarspor tesislerinde yapılmasına karar verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER