İNEGÖL’DE DÖRT DÖRTLÜK MAÇ

Geçtiğimiz hafta grup liderliğini ve şampiyonluğu garantileyen Karadeniz Güvenspor ile maçı kazanması halinde son hafta alınacak sonuçlara bağlı olarak Süper Amatör Kümeye ikinci olarak yükselme şansı bulunan Yenişehir Esnaf Doğanspor sanayi sahasında karşılaştı. Futbol severlerin bol gol izlediği seyir zevki yüksek olan maç 4-4 beraberlikle sona erdi.

İNEGÖL’DE DÖRT DÖRTLÜK MAÇ

Konuk ekip maçın son dakikasında bulduğu penaltıyı gole çeviremeyince galibiyeti kaçıran taraf oldu. Yenişehir Esnaf Doğanspor üstte bulunan iki takımında önümüzdeki hafta oynayacakları maçları kaybetmesi durumunda Süper Amatör Kümeye yükselecek.

1. Amatör küme 3. grubu şampiyon bitiren Karadeniz Güvenspor, maç sonunda şampiyonluk kupasını İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit ve BASKF Başkanı Osman Kılıç’ın elinden aldı. Maç sonunda Karadeniz Güvenspor Başkanı İbrahim Oğuzay, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar büyük coşku yaşadı. Ayrıca maçtan sonra Karadeniz Güvenspor yönetim kurulu tarafından şampiyonluk yemeği verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER