İnegölspor Başkanı Kani Ademoğlu Maçı Değerlendirdi

İnegölspor Başkanı Kani Ademoğlu Maçı Değerlendirdi

İnegölspor Başkanı Kani Ademoğlu ile takım antrenörü Celalettin Barut sahamızda 1-1 berabere kaldığımız Uşakspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Maçın ardından açıklama yapan Başkan Kani Ademoğlu, “Topçu kardeşlerimiz çok güzel mücadele etti. Buradan hepsini tebrik ediyorum. Uzatma dakikalarında Ali kardeşimizin ayağından bir pozisyon kaçırdık. 3 puan almak imkansız bir şey değildi, 1 puan aldık. Önümüzdeki hafta oynayacağımız Hacettepe maçına bakacağız. İnşallah oradan alacağımız 3 puanla biraz daha yukarı tırmanacağız. Oyuncu kardeşlerimin burada gösterdiği performans, mücadele gerçekten güzel. Yani takım iyi sinyaller veriyor. 2 tanede erteleme maçımız var. Devreye kadar 3 tane oynayacağımız maçımız var. Bu 3 maçtan da 9 puanı alıp, ilk devreyi biraz daha yukarıda bitirmek istiyoruz” dedi.

ARKADAŞLARIMIZ OLAĞANÜSTÜ BİR MÜCADELE ÖRNEĞİ SERGİLEDİ

Antrenörden Celalettin Barut, “Karşılaşmaya çok inanarak inançlı başladık. Bu maçta galip geleceğimizden şüphemiz yoktu. Çok istekli ve arzuluyduk. Arkadaşlarımız olağanüstü bir mücadele örneği sergiledi. İlk yarı rakibe sadece 1 pozisyon verdik. Galibiyeti hak edecek bir oyun oynamıştık. Seri galibiyetlere başlamak istiyorduk. Bugün 2. galibiyet hafta içi Hacettepe maçıyla 3. galibiyeti alarak devam etmek istiyorduk. Son dakika bu fırsatı da yakaladık. 90+3’üncü dakikada karşı karşıya bir pozisyonu kaçırdık. İnşallah Çarşamba günü galibiyet için gideceğiz ve galibiyetle döneceğimize inanıyoruz. Teknik ekip olarak yönetim kurulu olarak buna inancımız tam. Hem oyun hem de mücadele anlamında yükselen bir ivmemiz var. İnşallah bunu da sonuçlara yavaş yavaş yansıtıyoruz, yansıtmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER