İNEGÖLSPOR'DA YÜZLER GÜLÜYOR

İNEGÖLSPOR'DA YÜZLER GÜLÜYOR

İnegölspor Başkanı Kani Ademoğlu ve Teknik Direktör Şaban Yıldırım deplasmanda 1-0 mağlup ettiğimiz An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Maçın ardından gazetecilere açıklama yapan Başkan Ademoğlu, şunları söyledi:

“Güzel mücadele oldu. Öncelikle hocamızı, yardımcılarını, futbolcularımızı, oynayan, oynamayan herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum. İbrahim Sürgülü kardeşimi 2 kere tebrik ediyorum. Gerçekten üst lig golleri sayacağımız şahane bir gol attı. Güzel sonuç oldu. İstiyor ve arzuluyorduk. En azından altla bağlantılarımızı koparmak, üstlere de tırmanmak istiyoruz. İnşallah daha çok çalışarak, daha iyi yerlere gelmeye çalışacağız.”

Teknik Direktör Şaban Yıldırım ise, “Çok iyi bir takıma karşı oynadık. Yani çok organize bir takıma karşı oynadık. Biz önce onları durdurmayı denedik, ondan sonrada topa sahip olarak oynamak istedik. Sistemimizi oynamak istedik. Oyuncu arkadaşlarım çok müthiş bir mücadele yaptılar. Doğru şekilde sahada durdular. Maç boyunca da disiplini korudular. Bizim için çok önemli galibiyetti. Bizim iyi bir takımımız var. Yani iyi oyunculardan kurulu bir takımımız var. Bugün saha içerisinde daha iyi organize olduk ama çalışmamız lazım. Topun bizde olan kısmını daha iyi oynamamız lazım. Onun için çalışmalarımız sürecek” dedi.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER