İNEGÖLSPOR DESTEK BEKLİYOR

İNEGÖLSPOR DESTEK BEKLİYOR

İnegölspor Başkanı Eşref Güç ile yönetim kurulu üyeleri destek ziyaretleri kapsamında Silas Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Eren'i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Eşref Güç, "Yeni sezon hazırlıklarına hayırlısıyla başladık. Yönetim olarak destek ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz yıl yönetim kurulumuzda bulunan çok değerli kardeşim Silas Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Eren'i ziyaret etmek istedik. Kendisine çok teşekkür ederim. Geçmişte olduğu gibi desteğini yine bizden esirgemedi. İnegölspor'umuzun kalıcı gelirleri olmadığı için her zaman desteğe ihtiyacı var. Bizde yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla destek ziyaretlerine başladık. İnşallah Nahit kardeşimizin verdiği destek herkese örnek olur. Bu manada kendisine şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına tekrar teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günler içinde destek ziyaretlerinizi arttırarak devam ettireceğiz. Geçtiğimiz yıl gittiğimiz her kapıdan elimiz boş dönmedik. Bu yılda bu desteği sanayici ve iş adamlarımızdan bekliyoruz” dedi.

Silas Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Eren ise, "Öncelikle ziyaretinizden dolayı başta Kulüp Başkanımız Eşref Güç ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Firma olarak her zaman İnegölspor'umuzun yanındaydık, yanında olmaya da devam edeceğiz. Geçtiğimiz yıl yönetim kurulunda bulunduğum ve daima spor camiası içinde olduğum için yaşanan maddi sıkıntıları çok iyi biliyorum. Bu manada ter türlü desteği vermeye hazır olduğumu daha öncede belirmiştim. Dün olduğu gibi bugünde İnegölspor'umuzun yanındayım. Buradan tüm ilçe halkımıza ve işadamlarımıza da destek çağrısı yapmak istiyorum. İnegöl'de ekmek yiyorsak, İnegölspor'a destek çıkmak zorundayız. Ben ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER