İNEGÖLSPOR’A HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ

İNEGÖLSPOR’A HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ

İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Özdemir ile OSB Bölge Müdürü Sabahattin Fazlıoğlu’nu ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, “Öncelikle bizleri ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. İnegöl OSB her sezon kulübümüzün ciddi manada yanında ve destekçi oldu. Bu sezonda bu desteği vereceklerinden şüphemiz yok. Destekleri için şimdiden teşekkür ediyorum. Federasyon tarafından liglerin başlama tarihi belirlendi. Bizde yönetim olarak transfer çalışmalarına başladık. Hocamızla anlaştıktan sonra transfer çalışmalarına başladık. Kısa bir süre içerisinde transferimizi bitirip lige hazır hale gelmek istiyoruz. İnşallah sezon sonu da İnegölspor’umuzu hedeflediğimiz noktalara getirmiş olacağız. Bizleri ağırladığınız için sizlere tekrar çok teşekkür ediyorum” dedi.
İnegöl Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Şahin ise, “İnegölspor şehrimizin takımı. Bugüne kadar üzerimize düşen desteği verdik. Bunu vermeye de devam edeceğiz. Kongrede 2 liste yarıştı. Anlayışla ve hoş görüyle yaptıkları genel kurulu tebrik ediyorum. Rekabet her zaman kaliteyi getirir. 2 liste olması da güzel bir şey. Böyle çekişmesiz, gürültüsüz olması çok daha güzel. İnşallah bundan sonra hep böyle devam eder. Takımımıza hep beraber sahip çıkacağız. Arkanızdayız ve her zaman desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER