İYİ PARTİ’DEN İNEGÖLSPOR’A ZİYARET

İYİ PARTİ’DEN İNEGÖLSPOR’A ZİYARET

İYİ Parti İnegöl ilçe teşkilat üyeleri, Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerini kulüp tesislerinde ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan İYİ Parti İnegöl İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Sümer, “İnegölspor’un yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Biraz geç oldu. Özür diliyoruz. Daha erken gelmemiz gerekiyordu. İlçe başkanımız rahatsız olduğu için aramızda değil. İlçe Başkan Vekilimiz İsmail Karaman ise Bursa’da toplantıda olduğu için katılamadı. Bizde yönetim kurulu olarak tam kadro ziyaretimizi gerçekleştirdik. Başarınızın devamını bekliyoruz. İnşallah iyi olacak. Başarı sizden destek bizden” dedi.

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise, “İYİ Parti teşkilatına ziyaretleri için teşekkür ediyorum. İnegölspor hepimizin ortak bir değeri. Onlarda bir paydasıdır. Nazik ziyaretleri için kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Hayat normale döndükten sonra kendilerini maçlarımıza her zaman bekliyoruz. Maddi ve manevi desteklerini de bekliyoruz. Altyapımızda gerçekten çok güzel çocuklarımız var. Spor okullarıyla beraber lisanslı ve lisansız olmak üzere bine yakın çocuğumuza eğitim vermeye çalışıyoruz. İnşallah bu sayıyı da bizler çoğaltırız. Çocuklarımız hepimizin gururu olur” ifadelerini kullandı.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER