KARADENİZ GÜVENSPOR ALTYAPIYA ÖNEM VERİYOR

Karadeniz Güvenspor U-19 futbol takımı hafta sonu sanayi sahasında karşılaştığı Ilgarspor’u 2-0 yenerek, umutlarını son haftaya bıraktı. Karadeniz Güvenspor hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Görükle İpekspor maçında puanla ayrılırsa, gruptaki diğer maç sonuçlarına bakılmaksızın üçüncü olarak Play-Off maçı oynamaya hak kazanacak.

KARADENİZ GÜVENSPOR ALTYAPIYA ÖNEM VERİYOR

AMACIMIZ İNEGÖLSPOR’UMUZA FUTBOLCU KAZANDIRMAK

Ilgarspor maçı sonrasında Karadeniz Güvenspor yönetim kurulu üyesi Bekir Ergün yaptığı açıklamada, “Bu sezon oluşturduğumuz yeni yönetim kurulu olarak, birlik beraberlik içinde çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Karadeniz Güvenspor olarak A takımımıza ve altyapı takımlarımıza önem veriyoruz. Altyapıya verdiğimiz önemin meyvelerini hemen almaya başladık. Alt yapı antrenörümüz Murat Ulu hocamızın gayretleri ve mücadelesi ile Karadeniz Güvenspor altyapıdaki futbol takımlarının başarısı ile gündeme gelecektir. Öncelikli amacımız İnegölspor’umuza futbolcu kazandırmak. Daha sonrada Türk futboluna karakterli ve kaliteli sporcular yetiştirmek için çaba sarf edeceğiz” dedi.

MAÇA DAVET

Ergün sözlerini bitirmeden önce son olarak; “U19 futbol takımımız Perşembe günü deplasmanda Görükle sahasında saat 16.30’da Görükle İpekspor ile çok önemli bir maça çıkacağız. Taraftarlarımızı bu önemli maçta bizleri desteklemeye, maça davet ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER