KOSOVA’DAN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

KOSOVA’DAN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

Kosova Eğitim Kurumları ortaklarından, Serkan Emlak ve İnşaat Firma Sahibi Serkan Taşdemir, Play-Off yolunda ki İnegölspor’a destek verdi.

Aynı zamanda Kulüp Başkan Yardımcısı olan Serkan Taşdemir, “Yönetim olarak gerçekten zor günler geçirdik ama çok şükür sonunda hedeflediğimiz Play-Off’lara kalmayı başardık. Bundan sonrası inşallah artık bayram havasında geçecek ve Play-Off maçları sonunda ilçemize şampiyon olarak döneceğiz. Kulübümüzün desteğe ihtiyacı var. Bu manada Kosova Eğitim Kurumlarındaki ortaklarımla görüştük ve destek vermeye karar verdik. Bunun yanında şahsıma ait Serkan Emlak ve İnşaat olarak da destek vereceğim. Bu manada kulübümüze ciddi anlamda bir destek vermiş olacağız. Kulübümüzün başkan yardımcısı olduğum için bugüne görevim olan her türlü desteği vermiştim ama bugün başka bugün şampiyonluğa gidiyoruz. İlçemizdeki tüm işadamlarımızın ellerini taşın altına sokmalarını bekliyoruz. Bu destekler sayesinde ilçemize inşallah şampiyon olarak döneceğiz” dedi.

Kulüp Başkanı Münür Kanar ise, “ Öncelikle başkan yardımcımız Sayın Serkan Taşdemir başta olmak üzere Kosova Eğitim Kurumları ortaklarına verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Başkan yardımcımız bugüne kadar üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi. Bugünde ciddi anlamda maddi destek sağlıyorlar. İnşallah bu birlik ve beraberliğimizin sonucunda özlemle beklediğimiz 1.Lige çıkacağız. Şampiyonluk yolunda herkesin desteğini bekliyoruz” dedi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER