LÜTFEN ÖN YARGILI GELMEYİN

Bursa Süper Amatör Küme B Grubunda mücadele eden Doğugücüspor, üç puan için çıktığı Yenişehir Belediyespor maçından şok bir yenilgi ile ayrıldı.

LÜTFEN ÖN YARGILI GELMEYİN

DERS ALACAĞIZ

Maç sonunda açıklama yapan Doğugücüspor Teknik Direktörü Sait Taşkesen, “Oyuna çok iyi başladık. Bunun karşılığında erkende golü bulup avantaj yakaladık. Golle beraber oyun ve pozisyon üstünlüğü bizdeydi. Çok net olan pozisyonları biraz bencillik biraz acemilikle harcayınca devrenin son dakikasında frikik pozisyonun devamında yediğimiz golle farklı önde olmamız gereken ilk yarıda beraberlikle soyunma odasına gittik. Karşımızda belki de kendisi açısından sezonun en kritik maçına çıkan Yenişehirspor, kadro olarak çok takımın üzerinde bir takım. Böyle rakipler hiç bir zaman yabana atılmaz.”

HKEM SONUCA ETKİ ETTİ

“İkinci yarı yediğimiz golün etkisinden ve hakemin baştan sona takdir haklarını rakipten kullanması, her pozisyonu bir şekilde kesmesi sonucu kendi oyun mantalitemizin dışına çıktık. Buda beraberliğe oyun kurmuş rakibin işine geldi. Karambolde buldukları golle öne geçtiler. Oyuncularım her şeye rağmen son dakikaya kadar maçı bırakmadılar ve sürekli golü aradılar bundan dolayı memnunum. Hakem baştan sona art niyetliydi. Bunun sebebini maç içinde emin olun bulamadım. Sekiz maçtır hiç bir sıkıntı yok. Tribün gayet güzel. Her maç daha iyiye gidiyorlar. Küfür bitti sayılır.”

LÜTFEN ÖN YARGIYLA MAÇ YÖNETMEYİN

“Maçta bize göre tartışılabilir iki penaltı atılmış ve verilmemiş iki gol ve son dakika da karşı karşıya pozisyonda maç bitiriliyor. Hiç hakem konuşmadığımız maçlarımız var. Çok kaliteli maç yöneten hakem kardeşlerimiz var. Lafımız herkese değil. Hakem arkadaşlarımız formsuz olabilirsiniz. Hata yapabilirsiniz, hepimiz hata yapıyoruz.”

LÜTFEN ÖN YARGILI GELMEYİN

“Biz gerekli dersimizi alacağız. Önce kendimizde arayacağız hatayı ama lütfen adaletli ve eşit davranın. İnanın ayrıcalık isteyen yok. Önümüzde çok önemli M.Kemalpaşaspor maçı var. Ona çok iyi hazırlanıp, konumumuzu korumak ve yolumuza devam etmek istiyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER