MİLLETVEKİLİ GÜREL İNEGÖLSPOR YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

MİLLETVEKİLİ GÜREL İNEGÖLSPOR YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, İnegölspor Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerini Tarihi Ortaköy Kervan Sarayı’nda sabah kahvaltısında ağırladı.

Yemek sonrası açıklama yapan Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, şunları söyledi:

“Bizleri sabah kahvaltısında ağırlayan çok değerli milletvekilimiz Vildan Yılmaz Gürel’e çok teşekkür ediyoruz. Vekilimiz sağ olsun her zaman yanımızda ve destekçimiz oldular. Bugünde lig maçı öncesi bizleri ağırladı. Biz yönetim kurulu olarak altyapımıza çok önem veriyoruz. Gençlerimizin önünü açmak ülkemize faydalı gençler yetiştirmek için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. A takımımızda şuanda 10 tane altyapımızdan yetişen gencimiz mevcut. Bu sayıyı gelecekte daha da arttırmayı planlıyoruz. İnşallah geleceğimiz garanti altında. Sizleri de maçlarımıza bekliyor, bizi ağırladığınız için sizlere yönetim kurulumuz adına tekrar teşekkür ediyorum.”

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel ise, “Öncelikle centilmence, coşkulu İnegöl’e, size yakışacak güzel bir kongre gerçekleştirdiniz. Bu anlamda Kani başkanım basta olmak üzere sizleri tebrik ediyorum. Genç dinamik İnegölspor'a ciddi katkılar sağlayacak bir ekip. Yarın sezon maçlarımız da başlıyor, hem yeni yönetimimiz hem sezonumuz hayırlı uğurlu olsun. Aslında sporcu arkadaşlarımızla da birlikte olmak isterdik ancak Covid sebebiyle çok kalabalık olmaması gerektiği ve bu konuda bizimde örnek olmamız gerektiği için, güzel bir maç sonrasında, kutlama olarak futbolcularımız ile de bir araya geliriz. Bu defa siz bizim adımıza başarı dileklerimizi iletirsiniz. Yarın İnegölspor-Zonguldak Kömürspor maçımız var. Umarım onları güzel bir şekilde ağırlar ve uğurlarız. Allah muvaffakiyetler versin. Tabii İnegöl birçok markanın Şehri. İnegölspor’da bu markaların başında geliyor. Biz maddi manevi her türlü İnegolspor’umuzun yanındayız, destekçisiyiz. Gönlümüz istiyor ki,  2. Lig'den 1. Lige, hatta Süper Lig'e çıksın. İnandıktan ve gayret ettikten sonra da başarmayacak şey yoktur. Bu yönetimin de çok iyi işler yapacağına gönülden inanıyorum. İnegöl her şeyin en iyisini hak ediyor. Geçmişte de verilen emek ve sizlerin gayreti neticesinde güzel sevinçler yaşamak mümkün. Süleyman Yılmaz ağabeyimizi tanımayan yoktur.  En kritik dönemlerde genel başkanlık yapmış ve kulübü başarıya taşımış ağabeylerimizden bir tanesi. Üstelik sadece sporla ilgili değil Mobilya ve siyaset anlamında da bizlere ağabeylik yapmış, yol arkadaşlığı olması hasebiyle kendisini de davet ettim. Emeklerine teşekkür ediyorum. Biraz emri vaki olacak ama yönetici ve yüreğini İnegölspor vermiş biri olarak,  sizlere yaşanmışlıklarından bahsetmesini rica ediyorum. Yine aramızda İnegöl’e her branşta katkı veren ve aynı zamanda İnegöl futbol temsilcisi olan Osman Gümüş hocamız da davetimiz olarak bulunuyor. Onun bana ilettiği konu olarak, Mesudiye’deki hayvan pazarı Alibey Köyü'ndeki asıl yerine geçtiğinde o tesislerin İnegölspor'un altyapısını oluşturacak tesisler olarak devam etmesi noktasında gereken her türlü çalışmayı takip edeceğiz. Maddi ve manevi yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Bugün aynı zamanda Gaziler Günü. Ben tüm gazilerimizin gününü kutluyor, yine şehitlerimize rahmet ve minnetle anıyorum. Gazi ve şehit ailelerimizi saygıyla selamlıyorum. Hepinize davetimize katıldığınız için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER