MÜCADELEYİ BIRAKMAYACAĞIZ

MÜCADELEYİ BIRAKMAYACAĞIZ

İnegölspor Başkanı Münür Kanar, Teknik Direktör Murat Yoldaş ile futbolcu Raif Demir, Kırklareli maçı sonrası açıklamalarda bulundular.

2-2 berabere kalınan Kırklareli maçı sonrası açıklamalarda bulunan İnegölspor Başkanı Münür Kanar müsabakanın 6 puanlık maç olduğunu ifade ederek “Kendi sahamızda bu maçı 3 puan ile kapatmak istiyorduk.  Bizim için zor bir maç olacağını biliyorduk.  Biz müsabakayı tek kale oynadık galibiyeti getirecek golü bulamadık. Penaltı pozisyonunda penaltıyı Niyazi atacakken aralarında tartışma çıktı Tayfun ben kullanacağım dedi. Golü atsaydık 3 puanı alacak taraf biz olacaktık. Korkulacak bir şey yok futbolda bunlar var. Önümüzde zorlu bir Çorum maçı var, bu maç bizim için 6 puanlık bir maçtı hayırlısı diyorum. Kimse tereddüt etmesin. Daha öncede söylemiştim mali konular ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Şuan 28 puandayız düşme potasından kurtulduk önümüzde çok maçlar var endişe etmeyin. Bunlar futbolda olacak şeyler önümüzdeki maçlara bakıp telafisini edeceğiz.” dedi.

TRANSFER SEZON SONU

Transferde acele etmek istemediklerini vurgulayan İnegölspor Başkanı Münür Kanar “Şuan talip olduğumuz topçular var ama sezon sonunu bekliyoruz acele etmek istemiyoruz bizim için mali bütçe önemli.  İçerde mali bütçeyi toparlamadığın sürece dışardan ekstra bir topçu getirdiğin zaman sıkıntı olur. Bunun için çalışma yapıyoruz. Mülki amirlerimiz bir çalışma yapıyor bir santrafor almak istiyoruz. “ifadelerini kullandı.

İNŞALLAH GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLARLAR

Gerekli desteğin sağlanması ümidini yineleyen İnegölspor Başkanı Münür Kanar “Mülki amirlerimiz gereken desteği vereceğiz dediler. Belediye başkanımız, İTSO başkanımıza bir liste verdi.  O listeyi ben bilmiyorum hangi firmalar olduğunu bilmiyorum. Bu çalışmalar neticesinde inşallah gereken desteği sağlarlar bizde yolumuza devam ederiz.” Dedi.

ÇORUM MAÇI İLE TELAFİ EDECEĞİZ

Devre arasının kendisi için iyi geçtiğini belirten Raif Demir “Devre arası benim için çok iyi geçti, yavaş yavaş oynamaya başlıyorum. Bugünkü maçta elimizden gelen fırsatları değerlendiremedik. Kötü bir gol yedik ve maç berabere bitti. Haftaya Çorum maçını kazanarak telafi edeceğiz. ” dedi.

MÜCADELEMİZİ BIRAKMAYACAĞIZ

Sahada yapılan mücadele hakkında futbolcuları tebrik eden İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş  “İkinci yarının ilk maçı böyle maçlar zorlu olur. Karşımızda mücadele eden bir rakip vardı. İstediğimiz oyunu oynayamadık istediğimiz şeyleri yapamadık yine de sahada yapılan mücadeleyi tebrik ediyorum.  Kazansaydık tabiki çok daha güzel olacaktı.  Zorlu bir süreç tekrardan başlıyor mücadelemizi bırakmayacağız yolumuza devam edeceğiz.  Böyle şeyler yaşayabiliriz çok doğaldır.  Önemli olan mücadele ve reaksiyondur.”  Dedi.

3-4 OLMA ŞANSI VARDI

Kaçırılan penaltı pozisyonu hakkında konuşan İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş “Penaltı pozisyonu için 2-3 arkadaşımıza söylüyoruz hangisi daha iyi hissederse atsın diye. Demek ki Tayfun kendisini iyi hissetti. Futbolda bunlar var. Maçta belli bölümlerde 3-4 olma şansı vardı bu fırsatı teptik. 2 hafta deplasmanda oynayacağız.  Bu maçları kayıpsız geçmek istiyoruz.   ”ifadelerini kullandı

TRANSFER TAHTAMIZ KAPALI

Transfer yasaklarının olduğunu ifade eden Teknik Direktör Murat Yoldaş “Daha öncede söyledim alternatifli bir kadronun olması iyi olurdu.  Şuan bunu konuşmak yanlış zaten tahtamız kapalı yapacağımız her hangi bir şey yok. Elimizdeki oyuncular ile yola devam edeceğiz onları da kırmadan emeğine mücadelesini göz ardı etmeden işimizi yapacağız. Tahtamız kapalı bunun için yapabileceğimiz bir şey yok. Devre arasında gelecek topçunun çok fazla katkı vereceğine de inanmıyorum.” Dedi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER