ORTAKÇI SPOR KULÜBÜNDEN BÜYÜK BAŞARI

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve 1 Ekim tarihinde başlayan ‘Amatör Spor Haftası´ etkinlikleri, 7 gün boyunca devam etti. Türkiye genelinde birçok sporcunun katılım sağladığı etkinlikte, Ortakçı Spor Kulübü yüzme branşında 3 sporcusu ile İnegöl´ü temsil ederken, başarıları ile adından söz ettirdi.

ORTAKÇI SPOR KULÜBÜNDEN BÜYÜK BAŞARI

EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALDIK

Yetiştirdiği sporcular ile Türkiye genelinde birçok başarı ve önemli derecelere imza atan Ortakçı Spor Kulübü, ayrıca İnegöl´ün ilk ve tek yüzme kulübü olarak faaliyet gösteriyor. Çalışmalarına ilişkin bilgi veren Kulüp Başkanı Alican Ortakçı, “Kurulduğumuz günden bugüne katıldığımız tüm müsabakalardan alnımızın akıyla çıkmayı başardık. Amatör Spor Haftası kapsamında Bursa´da gerçekleşen müsabakalarda sporcularımız yüzme branşında 8 birincilik, 1 ikincilik ve 1 üçüncülük aldı. Antrenörlerimiz, sporcularımız ve kulüp yönetimi olarak biz, verdiğimiz emeğin karşılığını almış olmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz” dedi.

BAŞARI ÇITAMIZI YÜKSELTMEYE ÇALIŞIYORUZ

Ortakçı Spor Kulübü Baş Antrenörü Emrah Gürel ise, “Aldığımız dereceler ile Türkiye´de saygınlığı olan spor kulüpleri arasındayız. Yetiştirdiğimiz sporcular bir bir milli takımlarda yer almaya başladılar. Disiplinli çalışmalarımız sayesinde başarı çıtamızı her geçen gün yükseltmeye çalışıyor, hedeflerimizi büyütüyoruz. Amacımız daha çok milli sporcular çıkarabilmek” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER