ŞAMPİYONLUĞU SONUNA KADAR HAK ETTİK

Karadeniz Güvenspor sezonun bitmesine 2 maç kala 1. Amatör 3. Grupta şampiyonluğunu ilan etti. Önümüzdeki sezon Güvenspor, Bursa Süper Amatör Kümede mücadele edecek.

ŞAMPİYONLUĞU SONUNA KADAR HAK ETTİK

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan A Takım antrenörü Mehmet Şengeldi, “Temmuz ayı içerisinde anlaştığım ve Ağustos ayı gibi start verdiğimiz sezonu, planladığımız yerde bitirdiğimiz Karadeniz Güvenspor kulübümü gönülden kutluyor ve İnegöl’e bir süper amatör takımı kattığımız için tüm fedakar, karakterli oyuncu topluluğumu kutluyorum. Bu hafta Orhaneli deplasmanında Karıncalıspor ile oynadık. Kazandığımızda süper lige çıkacağımızı maç öncesi oyuncularımıza anlattık. Bu doğrultuda baskımızla başlayan müsabaka, ilkyarı Semih Aydınlık ve Mert Selçik’in attıkları goller ile 2-0 önde kapadık. İkinci yarıya da aynı tempo ile başladık ve ardı ardına Burak Çevik 2 ve Mert Selçik ile 2 gol bularak durumu 6-0 yaptık. Kalan sürede de genç oyuncularımız kaleci Enes Arabacı, Muhammet Alemdar ve Okan Kavas’a şans verdik. Maçta bu neticeyle inisiyatifi elimizden bırakmadan bitirdik. Karadeniz Güvenspor kulübüne 40. yılında şampiyonluk getiren ekibin teknik sorumlusu olmaktan gurur duyduğumu belirtip, kulübüm ile görüştüğümüz ve bana verdiği sözleri yerine getirerek çalışmalarımızı moral, motivasyon içinde yapmamı sağlayan Başkanımız ve tüm yönetim kuruluna, ayrıca bu camia ile buluşmamızı sağlayan sezon boyunca desteğini yanımda hissettiğin Sportif Direktör Sadullah Kaldırım’a çok teşekkür ediyorum. Kalan 2 maçımızı da bize yakışan bir şekilde oynayıp, ligi tamamlamak için Salı günü ilk antrenmanımızı yapmak üzere şampiyon öğrencilerimize 1 gün izin verdik. Şampiyonluğumuz tüm İnegöl’e hayırlı olsun” dedi.

Özçakıroğulları Kereste firma sahibi Ahmet Çakır, antrenman sonrası teknik heyet ve futbolculara baklava ikramında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER