Takımı Toparlayacağız”

İnegölspor Teknik Direktörü Fatih Akyel, “Daha iyi olma yoluna gidiyoruz. Bu takımı toparlayacağız, toparlanacak. Galibiyetler de gelecek. Her şey sabıra bağlı” dedi.

Takımı Toparlayacağız”

TFF 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz İnegölspor'un Teknik Direktörü Fatih Akyel, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağımız Keçiörengücü maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bordo Beyazlı temsilcimiz İnegölspor, Keçiörengücü maçı hazırlıkları Mesudiye Sahası’nda yaptığı çalışma ile sürdürdü.

HER ŞEY SABIRA BAĞLI

İdman öncesi açıklama yapan Teknik Direktör Fatih Akyel, “Biliyorsunuz Samsun güçlü bir takım. Çok ciddi rakamlarla kurulan bir takım ama biz onlarla dişe diş mücadele ettik. Oyunsal anlamda baktığınız zaman Samsunspor bize bir üstünlük sağlayamadı. Zaman zaman bizim direkten dönen topumuz var ve oyunsal anlamda da çok ezilmeden top oynadık. İyi mücadele ettik aslında ama Samsun'un yetenekli ayakları var. Uzaktan attılar, kazanmasını bildiler. Ama biz mücadelemizi verdik. Onun için oyuncularımıza da teşekkür ediyoruz. Önümüzde bir Keçiören maçı var. Keçiören iyi bir takım ama bizde her gün gittikçe üstüne koyuyoruz. Daha iyi olma yoluna gidiyoruz. Bu takımı toparlayacağız, toparlanacak. Galibiyetler de gelecek. Her şey sabıra bağlı. Antrenmanlarımıza devam ediyoruz. İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz. Emirhan'ın sakatlığı bulunuyor. Önemli bir oyuncumuzdu. 2 haftadır sakat. Antrenmanlara yeni yeni başlayacak. Cezalımız yok ama 1-2 tane ufak tefek sakat arkadaşlarımız var” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER