Yöneticiler İle Futbolcular Dostluk Maçı Yaptı

Karadeniz Güvenspor yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular kendi aralarında futbol turnuvası düzenledi. 7’şerli 4 grup halinde oynanan müsabakadan Yönetim Kurulu tarafından oluşturulan takım finale kaldı. Final maçı berabere sona erince penaltılara geçildi. Yönetim kurulu penaltılara kalan maçı 5-2 kazandı. Ligde nağmalup giden Karadeniz Güvensporlu futbolcular, yöneticilere kaybederek ilk mağlubiyetlerini almış oldu.

Yöneticiler İle Futbolcular Dostluk Maçı Yaptı

Alanyurt Yunus Emre Spor Kompleksinde düzenlenen turnuva maçında hünerlerini ortaya koymaya çalışan yöneticiler ve oyuncular, güzel oyunlarını birbirinden güzel gollerle süslediler. Maç sonunda Karadeniz Güvenspor yönetim kurulu üyeleri futbolculara baklava ikramında bulundu.

FUTBOLCULUK YILLARIMIZI ANIMSADIK

Turnuva sonunda açıklamada bulunan Karadeniz Güvenspor Kulüp Başkanı İbrahim Oğuzay, “Karadeniz Güvenspor kulübü olarak, yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularımızla bir araya geldik. Beraber spor yaptık, futbolculuk yıllarımızı anımsadık. Güzel bir etkinlik oldu. Böyle etkinlikler camiamızdaki aile bağlarını daha da güçlendirip, birbirimizi daha iyi tanımamıza vesile oluyor. Ben bu etkinliğe katılan tüm misafirlerimize ve basın mensuplarına teşekkür ederim” dedi.

SÜPER AMATÖR KÜMEYE YÜKSELMEK İSTİYORUZ

Oğuzay antrenman sonrası futbolculara yaptığı konuşmada, “Tuna Gençlikspor ligden çekildiği için bu haftayı da maç yapmadan geçireceğiz. Geriye 5 maçımız kaldı. Grupta ilk iki takım Süper Amatör Kümeye yükselecek. Fakat biz grubu lider bitirip, şampiyonluk apoleti ile Süper Amatör Kümeye yükselmek istiyoruz. 2. takım ile aramızda 6 puan, 3.Takım ile aramızda 8 puan fark bulunuyor. Lider olmamız ve puan farkının olması sizleri rehavete sokmasın. Maçların ertelenmesi, bay olmamız ve rakiplerimizin ligden çekilmesi gibi sebeplerden dolayı 3 haftadır maç yapmadık. Fakat antrenmanlarımızı aksatmadan yapıyoruz. Sizlerden isteğim kalan maçlarımızı kazanıp, nağmalup olarak grubu lider bitirmenizdir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER