AK PARTİ TAM KADRO SAHADA

AK PARTİ TAM KADRO SAHADA

Türkiye'nin 81 ilinde eş zamanlı olarak yapılan çalışmada AK Parti Teşkilatları kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldi.

İnegöl'ün tüm merkez mahallelerinde yapılan ziyaretlerde yüzlerce teşkilat mensubu, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş öncülüğünde AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ve Belediye Başkanı Alper Taban'ın katılımıyla İnegöl esnafını ziyaret ederken, evlere de misafir oldular.

Gerçekleşen program ile ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, “Bizler Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde millete hizmet yolunda yürüyen teşkilatlar olarak her zaman sahadayız. İnegöl teşkilatı olarak 24 merkez mahallemizi ve 92 kırsal mahallemizi defalarca dolaştık. Hemşerilerimizle hasbihal etmeye, talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyoruz. Bugün de yine Genel Merkezimizin direktifleri doğrultusunda, ülkemizin dört bir yanında eş zamanlı olarak ana kademe yönetim kurulu üyelerimizle, meclis üyelerimizle, kadın ve gençlik kollarımızla, mahalle başkan ve yöneticilerimizle hülasa tüm teşkilatımızla 24 merkez mahallemizde binlerce vatandaşımıza ulaştık. Cumhurbaşkanımızın selamını götürdüğümüz her kapıda vatandaşlarımızın gösterdiği teveccühü, necip milletimizin Cumhurbaşkanımıza ve AK kadrolara olan güvenini görmek bizleri ziyadesiyle memnun etti. AK teşkilatlar için hiçbir zaman durmak yok. Her ne şart olursa olsun milletimizin yanında ve hizmetindeyiz. Saha çalışmalarımızı daha da arttırarak devam edeceğiz. Tüm ilçe halkımıza saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER