Belediye personelinden örnek davranış

Belediye personelinden örnek davranış

İnegöl Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünde görevli Yusuf Çelik, park temizliği yaptığı sırada içerisinde 31 bin TL değerinde nakit ve evrak olan cüzdan buldu. Çelik, örnek bir davranış sergileyerek sahibine ulaşılması için cüzdanı İnegöl Belediyesi Çözüm Merkezine teslim etti.

İnegöl Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünde görev yapan 50 yaşındaki Yusuf Çelik, bu sabah Atatürk Anıtı arkasında bulunan parkta rutin temizlik çalışmalarını gerçekleştirdiği sırada, bir bankın arkasına düşmüş cüzdan olduğunu fark etti. Cüzdanı alan Çelik, içerisinde kimlikle birlikte toplamda 31 bin TL değerinde nakit ve evrak bulunan cüzdanın sahibine ulaşılması için amirlerine bilgi verdi.

ÇÖZÜM MERKEZİNE TESLİM EDİLDİ

Park Bahçeler Müdürlüğü şefiyle birlikte Belediye Merkez binaya gelen duyarlı çalışan, burada cüzdanı sahibine ulaşılması için Çözüm Merkezi çalışanlarına teslim etti.

BAŞKAN TABAN TEBRİK ETTİ

Örnek bir davranış sergileyen Yusuf Çelik’in bu davranışı sonrası, Belediye Başkanı Alper Taban da personelini makamına davet etti. Taban, burada Yusuf Çelik’e örnek ve duyarlı davranışı için teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 11:38

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER