CAVİT DÜLGER GÜVEN TAZELEDİ

CAVİT DÜLGER GÜVEN TAZELEDİ

1990 yılında kurulan İnegöl Posoflular Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Başkanı Cavit Dülger güven tazeledi. 18. olağan kurul seçimi dernek binasında gerçekleştirildi.

Tek liste ile gidilen 18. Olağan kurul seçimlerinde İnegöl Posoflular Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanı Cavit Dülger güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi. İnegöl Belediye Başkan yardımcısı Fevzi Dülgerin katılımı ile gerçekleştirilen başkanlık seçimi İnegöl Posof Kültür ve Yardımlaşma Derneği binasında yapıldı.

Divan heyeti seçimi, faaliyet ve denetim raporlarının okunup ibrasının ardından tek listeyle gidilen seçimde Cavit Dülgerbaşkanlığındaki yönetim ise şu isimlerden oluştu. Özgür Öztürk, Murat Doğan Yazlı, Özgür Bulca, Özay Şeker, Ahmet Ekici, Coşkun Yıldız, Niyazi Güven, Sercan Kurban, Ayhan Şanlı, Turgay Tepe, İsa Baltacı, Enver Ergün, Bülent Demirci, Erhan Gökyeşil, İsmail Ergün, Kamuran Kiraz, Murat Taşçı, Şentürk Kartal, Erdal Gündüz, SıddıkKalaycı, Mustafa Değirmenci, Yunus Yılmaz, Gökhan Kaya, Cantürk Öztürk, İsmet Yıldırım.

Asıl Denetleme: Yaşar Yılmaz, Ahmet Çelik, Ali Çiftçi

Yedek Denetleme: Aygen Dülger, Öner Palut, Oktay Ekici

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45