DEĞİŞEN HİÇBİR ŞEY YOK!

DEĞİŞEN HİÇBİR ŞEY YOK!

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İlhan Baykan, Mayıs ayında yapılan 43. MODEF Fuarı öncesindeki açıklamasını hatırlatarak; dikkat çektiğimiz “çekemediğimiz” bazı hususlar pek de değişmeden, maalesef aynı şekilde devam etmektedir dedi.

MAALESEF AYNI ŞEKİLDE DEVAM ETMEKTEDİR

Baykan, MODEF fuarı nedeni ile yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

 “Değerli ilçe halkımız; 04-09 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan MODEF İnegöl Fuarının İnegöl’e ve tüm esnaflarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Mayıs 2021 tarihindeki İnegöl Fuarında yapmış olduğumuz basın açıklamasındaki dikkat çektiğimiz “çekemediğimiz” bazı hususlar pek de değişmeden, maalesef aynı şekilde devam etmektedir. Açıklamamızın ilk bölümünü aynı şekilde aktarıyorum. Ülkemizin ve milletimizin her gün yeni imtihanlardan geçtiği, her gün yeni sıkıntılara düştüğü, gündemin her gün hatta an be an değiştiği, bir yandan alt yapı çalışmaları ile köstebek yuvasına, çamur ve toz deryasına dönen yollarımız, sokaklarımız, bir yandan bütün dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık, bir yandan ekonomideki belirsizlikler ve bir yandan da mobilya üretici esnafımızın hammadde sıkıntısının had safhada olduğu zor zamanlardayız. Bütün bu olumsuzluklar içinde; ilçe olarak gerçekleştireceğimiz 43.uluslararası İnegöl mobilya fuarı vesilesi ile moral bulacağımız günlerdeyiz. 300 bine yaklaşan nüfusu, köftesi, tarımı, kaplıcaları, muhteşem işgücü ve istihdam potansiyeli, ülke ekonomisine olan muhteşem katkısı ile onlarca ilden büyük olan ilçemizin artık yetkililerden de gerekli ilgiyi görmesini bekliyoruz.”

PEK BİR DEĞİŞİKLİK OLMAMIŞ

“Yukarıda Mayıs ayında yapmış olduğumuz açıklamayı değiştirmeden aynı şekilde sizlere aktarmamız gösteriyor ki, o günden bu güne pek bir değişiklik olmamış. Yani aynı tas, aynı hamam. Tabi bazı değişiklikler olmuş. Mesela temin edilebilen hammadde girdi fiyatları hatırı sayılır bir biçimde artmıştır. İnegöl’ümüzdeki altyapı çalışmalarından kaynaklanan mağduriyetler azalacağına artmıştır. Daha güzel, daha yaşanabilir bir İnegöl’de, daha güzel ortamlarda fuarlarda buluşmak temennisiyle. 4-9 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz fuarımızın tüm esnafımıza, ilçe halkımıza hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum.”

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER