ERTUĞRULGAZİ’DE BAŞKAN DEĞİŞTİ

ERTUĞRULGAZİ’DE BAŞKAN DEĞİŞTİ

İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği Gençlik Komisyonunda Başkan Hasan Vezir görevi Semih Yıldız’a devretti.

Önceki gün dernek lokalinde düzenlenen devir teslim töreninde İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği Gençlik Komisyonunda Başkan Hasan Vezir, görevi Semih Yıldız’a teslime etti.

Devir teslim ardından bir açıklama yapan Hasan Vezir, “Uzun zamandır sahiplendiğim, evim olarak gördüğüm Ertuğrulgazi Derneğinde halk oyunları, gençlik komisyonu yönetiminde ve son olarak da başkan olarak görev yaptım. Görev yaptığım süre zarfında her zaman derneğimizin adına yakışır görevler yaptık. Yardıma muhtaç kim varsa yanında olduk. Bu zamana kadar benimle birlikte görev yapan genç arkadaşlarıma, abilerime teşekkür ederim. Bir hatam, bir kusurum olduysa özür dilerim. Başkanlığı devrettiğim Semih Başkana Allah kolaylık versin. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Görevi devralan yeni başkan Semih Yıldız ise, “Öncelikle bu görevi bana layık gören yönetim kuruluna teşekkür ederim. Bana görevi teslim eden Hasan kardeşime de yaptığı çalışmalardan, hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Allah razı olsun. Kimsenin şüphesi olmasın ki, tek amacımız derneğimizin adına yakışır faaliyetler, aktiviteler yapacağız. Beraber eğlenip, beraber öğreneceğiz” diye konuştu.

İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği Başkanı Faruk Toptaş, “Seçildiğimiz günden beri üstüne basarak, gençlerimizi dernek çatısı altında buluşturmaya, faaliyetlere, programlara ortak etmeye özen gösteren bir yönetim anlayışına sahibiz. Gençler ülkemizin ve derneğimizin yüz akı, geleceğidir. Bu bağlamda bu akşam yeni bir kan değişikliğine gidiyoruz. Bundan önce hizmet eden gençlerimize teşekkür ederek, yeni gençlik kolları başkanımız Semih Yıldız’a görevinde başarılar diler, sonuna kadar yönetim kurulu olarak desteklerimizi bildiririm” şeklinde konuştu.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER