İNEGÖL BELEDİYESİ’NDEN İSTİHDAMA KATKI

İNEGÖL BELEDİYESİ’NDEN İSTİHDAMA KATKI

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban sayesinde üretim merkezi İnegöl’de istihdama katkı sağlamak amacıyla oluşturulan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, vatandaş ve firmalar arasında köprü olmaya devam ediyor. İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, iplik üretim fabrikası Göliplik'te çalışmak üzere 50 kadın ve 50 erkek personel alımı yapılacağını açıkladı.

Tüm dünyanın pandemi sınavıyla mücadele ettiği dönemde insan odaklı çalışmalarına hız kesemden devam eden İnegöl Belediyesi, diğer yandan da bünyesindeki İstihdam Merkezi aracılığıyla iş arayan vatandaşlar ve işçi arayan firmaların arasında köprü olmaya devam ediyor. İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi aracılığıyla iplik üretim fabrikası Göliplik'te çalışmak üzere 50 kadın, 50 erkek personel alımı yapılacak.

BAŞVURULAR 19 MART CUMA GÜNÜ

İş arayan vatandaşların başvurularını 19 Mart Cuma günü Sani Konukoğlu Konferans Salonunda yapması gerektiğini duyuran İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, konuyla ilgili açıklamada bulundu. İlgili açıklamada, ‘’İstihdam Merkezimiz ile Göliplik firması işbirliği ile18-45 yaş arası 50 kadın ve 50 erkek personel alımı yapılacak. Alımı yapılacak personelin; İş-Kur iş başı eğitim programı dâhilinde çalışabilecek ve üretimde vardiyalı sistemde ve ayakta çalışabilme kriterlerine uygun olmaları gerektiği belirtildi. Çalışanların çocukları için kreş imkânı sağlanan firmada, ayrıca ikramiye ve sosyal yardımlar da mevcut. İlgili alım için vatandaşların 19 Mart 2021 Cuma günü saat 09.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.’’ İfadeleri yer aldı.

Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER