İNEGÖL MÜSİAD’LI KADINLAR ZİRVEDE

İNEGÖL MÜSİAD’LI KADINLAR ZİRVEDE

Hafta sonu Alanya’da MÜSİAD Alanya Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen MÜSİAD 105. Genel İdare Kurulu Toplantısında, MÜSİAD Kadın İnegöl yapmış olduğu faaliyetler ve projeler genel değerlendirmesinde Türkiye genelinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

​Her üç ayda bir farklı bir şubenin ev sahipliğinde gerçekleştirilen MÜSİAD GİK Toplantılarının 105.’si MÜSİAD Alanya Şubesi ev sahipliğinde 25-26 Mart tarihlerinde, “Nitelikli Turizmin Geliştirilmesi” konu başlığıyla gerçekleştirildi. Toplantıya MÜSİAD İnegöl Şubesi, MÜSİAD İnegöl Gençlik Kurulu ve MÜSİAD Kadın İnegöl yöneticileri de katılım sağladı.

105. Genel İdare Kurulu Toplantısı içerisinde yapılan MÜSİAD Kadın Başkanlar toplantısına MÜSİAD Kadın İnegöl damgasını vurdu. 1 yıllık genel değerlendirme sonuçlarının da açıklandığı toplantıda MÜSİAD Kadın İnegöl bu değerlendirmeler sonucunda tüm MÜSİAD Kadın Şubeleri arasında 1.’liği aldı. Birincilik ödülünü MÜSİAD Kadın Başkanı Meryem İlbahar elinden alan MÜSİAD Kadın İnegöl Başkanı Ülkü Kocaoğlu açıklamalarda bulundu.

KADIN TARTIŞMASIZ YARATILIŞTA MUTLAK MUKADDES BİR DEĞERDİR

Kocaoğlu açıklamasında, “Kadının bulunduğu her alanda farkındalık oluşturmayı gaye edinen MÜSİAD Kadın İnegöl olarak yapmış olduğumuz tüm faaliyet ve projelerin takdirini almış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Proje ve faaliyetlerin gerçekleşmesinde yanımda olan tüm yönetici arkadaşlarıma, MÜSİAD yönetim kuruluna ve Şube Başkanıma teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Kadın olarak bizler yalnızca var olma, değer görme ve ehlileştiğimiz her şeyi değerli kılabilme gayretinden başka bir çıkar gütmeyiz. Kadın tartışmasız yaratılışta mutlak mukaddes bir değerdir. Kadın toplumun sağlam temeller üzerine inşa edilmesi ve aile yapısının sağlıklı gelecek nesillere aktarımı için önemli role sahiptir. Biz de bu minvalde yol almayı ve zirveyi korumayı devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2022, 13:11

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER