SAADET PARTİSİNDEN ISITMALI KABİN ÖNERİSİ

SAADET PARTİSİNDEN ISITMALI KABİN ÖNERİSİ

Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, İnegöl'de bu sabah -13 derecede görev yapan parkomatları gündeme getirerek, BURULAŞ'ın ısıtmalı kabin yapması gerektiğini ifade etti.

İnegöl'de etkili olan soğuk havalar hayatı bazı noktalarda olumsuz anlamda etkiledi. Olumsuz anlamda etkilenen mesleki faaliyetlerin başında ise parkomatlar geldi. -13 dereceye kadar gerileyen havada görev yapan parkomatlar zor anlar yaşadı. Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak konuyu gündeme getirdi.

ZORLUK MU ZULÜM MÜ?

Eroğlu'nun yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

"Elbette her mesleğin bir zorluğu vardır. Ancak zorlukla zulmü birbirinden ayırt etmek lazım. Bu sabah ilçe merkezinde -12  -13 dereceleri gördük. Görevli kardeşlerimiz sabahtan akşama kadar dışarıda işlerini yapmak zorunda kalıyor. Yereldeki esnaflar dükkanlarına davet etmeseler çekilecek durum değil."

ISITMALI KABİN YAPILSIN!

"Büyükşehir belediyesinin şirketi olan BURULAŞ ise hala çok basit bir ısıtmalı kabin dahi yapmıyor. Yetkililere çağrımız: Kış aylarında mesai saatlerini kısaltın. Her bir park lokasyonu için ısıtmalı bir kabin tahsis edin. Parkomat kardeşlerimiz üşümesin."

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER