UYSAL’DAN KAFKAS DERNEĞİNE ZİYARET

UYSAL’DAN KAFKAS DERNEĞİNE ZİYARET

Demokrat Parti (DP) Bursa il iftarına katılan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ankara dönüşü İnegöl Kafkas Folklor Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

DP İlçe Başkanı Murat Gültekin ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette Uysal’ı, Marmara Kafkas Gürcü Federasyonu Başkanı Ömer Faruk Demirtaş, Kafkas Folklor Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mennan Portakal ve yönetimi karşıladı.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan DP İlçe Başkanı Murat Balakuş, “Bursa İl İftar programının akabinde, İnegöl’e her zaman önem veren sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal ve Ordu Milletvekilimiz Cemal Enginyurt, GİK Üyemiz Adnan Turfan ile birlikte, ilçe teşkilatımızın davetine, yoğun programına rağmen bizleri kırmayarak, camianın sevilen ismi, MKK üyemiz Ahmet Şen’in girişmişleri ile, İnegöl’ümüzün büyük ve köklü derneklerinden Kafkas Folklor kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etmiştir. Başta kıymetli Başkanım Mennan Portakal ve Federasyon Başkanı Ömer Faruk Demirtaş’a camiaları adına, bizleri sıcak karşılamalarından dolayı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER