CHP’DEN PASTALI KUTLAMA

CHP’DEN PASTALI KUTLAMA

CHP İlçe Başkanı Kemal Torun ve yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İnegöl’de görev yapan basın mensuplarıyla pasta kesti.

Parti binasında yapılan mini tören sonrası bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Kemal Torun, “Kongremizi geçtiğimiz ay gerçekleştirdik. 3 aday ile gerçekleşen kongremiz demokrasi şöleni olarak geçti. Göreve başladık. İnegöl’ün sorunları, o sorunların çözümü konusunda çalışmalarımız olacak. Siz İnegöl’ün sesi, kulağı olacaksınız. Bizler de İnegöl’ün sorunlarını ve çözüm noktalarını sizler vasıtasıyla ilçe halkımıza ulaştıracağız. Kongre sonrası basın mensubu arkadaşlarımızın Gazeteciler Günü’nü kutlayamamıştık. Bugün bir araya gelelim istedik. Birlikte pasta keselim dedik. Katkı sunan yönetim kurulumuza ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Geldiğiniz için de basın mensubu olarak sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.
Basın mensupları adına konuşan Süper Kanal Genel Yayın Yönetmeni Seyfettin Aras; “Bizler de bu nazik davetiniz için teşekkür ederiz. Yeni yönetiminiz hayırlı uğurlu olsun. Bizler de yazılarımızla, haberlerimizle her siyasi partiye eşit mesafede olarak İnegöl’ün sesi kulağı olmaya gayret sarf ediyoruz. Hepimiz İnegöl için çalışıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 17:03

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER