KIRCALI İNŞAAT ANAHTARLARI TESLİM ETTİ

KIRCALI İNŞAAT ANAHTARLARI TESLİM ETTİ

Kırcalı İnşaat tarafından geçtiğimiz yıl Haziran ayında inşaatına başlanan Hamzabey bölgesinde butik proje konseptiyle tasarlamış olduğu​ EVA 231 sitesinin anahtar teslim töreni, önceki akşam düzenlendi.

İnegöl’ün en temiz havasına sahip, göl manzarasına karşı konumlandırılmış olan EVA 231 sitesi butik proje konseptiyle 32 daireden oluşuyor. Kaliteli üretim, nitelikli malzeme seçimi, zarif mimarisi ve Kırcalı İnşaat güvencesiyle tamamlanan projede yaşam başladı. Peyzajı ve ortak yaşam alanlarıyla eski mahalle yaşantısının sıcaklığını hissettiren, daire içinde kaliteli imalat ve detaylı mimari ve iç mimari çözümlerle üst düzey konforu sağlayan mutlu bir yaşam alanı olarak EVA 231 daire sahiplerine teslim edildi.

Orhan-2 İnegöl Köftecisinde düzenlenen anahtar teslim törenin de konuşan Kırcalı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Kırcalı, “Değerli daire sahiplerimiz, tedarikçilerimiz ve misafirlerimiz hoş geldiniz. Yarım asırdan fazla süredir ticaret hayatımızda, inşaat sektöründe gerek malzeme gerek imalat tarafında birçok farklı proje ve konseptlerle yer aldık. Hayata geçirdiğimiz projelerle hem bölgesel dinamizm yaratmış hem de sektöre örnek olacak projeler sayesinde öncülük etme fırsatı bulmuş olduk. Bugüne kadar yapmış olduğumuz ve bundan sonra yapacağımız projelerimizdeki önceliğimiz; insanların hayatında en önemli değerlerinden biri olan yaşadığı mekanları doğru kurgulayabilmektir. Birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz, her biri sektöründe en iyilerden biri olan değerli çözüm ortaklarımız; DND mimarlık, Seyhanlar Dekorasyon, Kapı Dünyası, Artekol Mutfak-banyo, Çanakkale Seramik, Derepen, İntek Ticaret, Eren Elektrik, Arge-door Çelik Kapı, Kahveci Parke, Uludağ Asansör ve burada sayamadığım temelden teslim sürecine kadar emeği geçen tüm kişi ve firmalara teşekkür ederim. Ve tabii ki değerli daire sahiplerimize bu konutlarda aileleriyle birlikte mutlu bir yaşam diliyor ve bizleri tercih ettikleri ve güvendikleri için ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER