MHP'den İnegölspor'a moral

MHP'den İnegölspor'a moral

MHP’den İnegölspor'a moral
MHP İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun ve yönetim kurulu üyeleri, Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerini kulüp tesislerinde ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan MHP İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun, şunları söyledi:

“Milliyetçi Hareket Partisi olarak, bu akşamki ziyaretimiz İnegöl’ümüzün markası olan İnegölspor’umuzun Kulüp Başkanı Sayın Kani Ademoğlu ile yönetim kurulunu ziyaret etmek istedik. Hem hayırlı olsun demek istedik hem de bundan sonraki sportif faaliyetlerde başarılar dilemek istedik. Yeni hocamız Cüneyt Biçer’e de başarılar diliyoruz. Futbolcu kardeşlerimize de başarılar diliyoruz. Bizleri kabulünden dolayı İnegölspor başkanımıza ve kıymetli yönetimine de Milliyetçi Hareket Partisi olarak çok teşekkür ediyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman İnegölspor’umuzun, başkanımızın, yönetimin yanında olduğumuzu da ifade etmek istiyorum. Teşekkür ediyorum.”
Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise “Bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi başkanına ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Yanımızda oldukları için halk olarak kendimizi güçlü hissediyoruz. Maalesef sportif başarı olarak ilk 5 haftada iyi sonuçlar almasakta ve şehrimizi, sevdiklerimizi üzsekte, inşallah ilerleyen haftalarda mutluluğu beraber yaşayacağımıza inanıyorum. Yeterince üzüldüğümüzü hissediyorum. Bundan sonra artık güzel günler göreceğimize de inanıyoruz. Tekrardan ziyaretleri için teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER