Mustafa Ersan'dan son dakika açıklaması

Mustafa Ersan'dan son dakika açıklaması

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, yapılacak kongrede aday olmayacağını açıkladı.
Açıklama yapan Ersan, "Bu uzun ve kutlu seferde halka hizmet hakka hizmet düsturu devam eden süreçte Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yol arkadaşlığı yapmayı nasip ettiği için Allah’a hamd ediyorum. Naçizane icra ettiğim ilçe başkanlığı görevimi, yeni bir arkadaşıma ve ekibine 28 Mart 2020 tarihinde yapılacak kongremizde devretmekten onur ve gurur duyacağım.

Davamızın özü olan bir söze vurgu yapmak isterim. “Gaye şahıs değil, şahısta tecelli eden davâ olmalıdır.” Bu sebeple göreve gelecek arkadaşımıza desteklerimiz bizler var oldukça devam edecektir. Şahsım adına bir abi bir arkadaş bir kardeş olarak her daim omuz omuza olacağımı ifade etmek isterim.
Her zaman inanıyoruz ki insanı büyük yapan kendi azmi, dostlarının desteği ve davasının güzelliğidir. Unutmamalıyız ki bizler bugün var, yarın yokuz ama bu ülke, bu millet bu dava ilelebet var olacaktır.Velhasıl bütün başlangıçlar güzel oluyor. Bu yüzden hep başlamak lazım. Ve hatta biterken bile bizim başlamamız gerekiyor. Bizler için bu dünyada hiçbir bitiş olmamalı… Her dem yeniden doğarız diyerek nice yıllarımızı inşa etmeye devam edeceğimize de vurgu yapmak isterim. Esasen bu süreçte dava neferlerinden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Genel Merkezimize, İl Başkanlığımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İlçe Belediye Başkanımıza, bu davaya hizmetkâr olan tüm ilçe teşkilatımıza en kalbi duygularım ile şükranlarımı sunuyorum.
Yeni Türkiye yolunda durmak yok yola devam diyerek kimsesizlerin kimsesi olmaya, sessiz yığınların sesi olmaya devam edeceğimizi belirterek saygı ve sevgilerimi sunuyorum." dedi.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER