YENİDEN REFAHLI KADINLARDAN GAZETEMİZE ZİYARET

YENİDEN REFAHLI KADINLARDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Yeniden Refah Partisi İnegöl Kadın Kolları yönetimi 24 Temmuz Basın bayramı nedeniyle gazetemizi ziyaret ettiler.

Kadınlardan oluşan yönetimi gazetemizin imtiyaz sahibi Erdal Bayraktar karşıladı. Ziyarette konuşan Çelik, tarafsız haber yapan gazetemizi tebrik etti.

Yeniden Refah Partisi İnegöl Kadın Kolları Başkanı Gözde Çelik, "Basın kamuoyunu etkileyerek belirli bir düşünsel ortam oluşturan önemli bir araçtır. Siyonizm’in yaygınlaştırmaya çalıştığı fabrikasyon haberler yerine doğru haberlerin yayınlanması sağlanan bir ülkede refah ve huzur hâkim olur. Erbakan Hocamızın da dediği gibi ülkenin aleyhine olan hususlar basın ve medya kuruluşları vasıtasıyla destekleniyorsa o ülkede zulüm devam eder. Bu sebeple Yeniden Refah Partisi olarak vatandaşlarımızın doğru bilgiye ulaşmaları için gecesini gündüzüne katan, eğilmeden, bükülmeden, haksızlıklar karşında susmayan, doğruyu tarafsızca yayınlayan, devrin getirdiğine göre değil adaletin öğretisine göre yazan, çizen, konuşan bütün basın mensuplarımızın Gazeteciler ve Basın Bayramının hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Mehmet Akif Ersoy’un; Kanayan bir yara gördüm mü yanar ta ciğerim, Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim! Adam aldırmada geç git! diyemem aldırırım. Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım! Dizelerinde bahsedilen şuurdaki basın mensuplarının sayısının arttığı, gerçek hak anlayışının hakim olduğu bir ülke ve dünya için; Yeniden Refah Partisi olarak; basın mensuplarımızın kendi fikir ve görüşlerini tarafsızca, her türlü baskıdan uzak, özgürlük içinde korku duymadan yayınlayabildiği, sansürün, ambargoların olmadığı, hakkı üstün tutan tutan bir basın anlayışının oluşturulması için biz varız" dedi.

Gazetemizin imtiyaz sahibi Erdal Bayraktar ise, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Yeniden Refah Partisi İnegöl Kadın Kolları yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 08:59

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER