İNEGÖLSPOR İKİNCİ YARIYA HAZIR

İNEGÖLSPOR İKİNCİ YARIYA HAZIR

İnegölspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, Antalya kampı ile Pazar günü saat 13.00’da ikinci devrenin ilk maçında sahamızda ağırlayacağımız Ankaraspor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bordo beyazlı ekip, 1 hafta süren Antalya kampının ardından kulüp tesislerinde toplanarak, Ankaraspor maçı hazırlıkları başladı.

Antrenman sonrası açıklama yapan Teknik Direktörümüz Şaban Yıldırım, “Çok uzun olmayan bir aramız vardı. Mümkün olduğunca iyi değerlendirmek istedik. Tabi yoğun antrenmanlar yaptık. Antrenman planlamamızda en yoğun yapabileceğimiz kısım aralık orasıydı. Orayı öyle geçirmek istedik. Yoğun bir program oldu. Fakat yağmurdan dolayı birkaç gün erken dönmek zorunda kaldık. Sorun yok. Zaten biz olabildiğince programımızı uygulamıştık. Bu hafta artık ikinci yarı maçlarımız başlıyor. Orada yaptığımı antrenmanların, çalışmalarımızın umarım semeresini inşallah alırız diye düşünüyorum. İkinci yarının herkes için daha iyi olmasını temenni ediyorum. Aynı zamanda bizim içinde inşallah daha iyi olacağını umut ediyorum.” dedi.

Devre arası transfer çalışmaları hakkında da konuşan Yıldırım, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Bizim belli sınırlarda bir bütçemiz var. Olabildiğince biz elimizdeki kaynakları verimli kullanmak durumundayız. Transfer edilen oyuncular bizim bildiğimiz oyuncular. Daha önce çalıştığımız oyuncular. Yılmaz ile çalışmadım ama Yılmaz’ı da dışarıdan biliyorum. Yakından ilk defa çalışıyorum. Umarım oda faydalı olacaktır. Şuan aldığımız oyuncuların antrenman performanslarından son derece memnunum. İnşallah maçada yansıyacaktır. İyi transferler olduklarını düşünüyorum. İnşallah hepimize fayda sağlayacaklardır. Takım içerisindeki rekabetinde birazcık daha artıp, birbirlerini yukarı çekecek şekilde bir ortam oluşacağını ümit ediyorum.”

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER