İNEGÖLSPOR’DA YÜZLER GÜLÜYOR

İNEGÖLSPOR’DA YÜZLER GÜLÜYOR

İnegölspor Başkanı Kani Ademoğlu ile Teknik Direktör Şaban Yıldırım, sahamızda 1-0 mağlup ettiğimiz Sarıyer maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Maçın ardından gazetecilere açıklama yapan Başkan Ademoğlu, şunları söyledi:

“Galip gelince şehir olarak mutlu oluyoruz. İnşallah bu mutluluğumuz daim olur. Ben teknik ekibimizi, futbolcu kardeşlerimizin hepsini tebrik ediyorum. Takımımız gerçekten haftalardan beri bir reaksiyon gösteriyor. Üstüne koyarak gidiyor. En azından ikinci yarıda yılmadı. Pozisyonlarımızı bulduk ve golü attık. Mutluyuz. Haftaya zorlu bir Çorum maçı var. Oraya da puan yada puanlar için gideceğiz. Yani artık altla bağlantımızın koptuğuna inanıyorum. Üste yavaş yavaş tırmanacağız. Bu galibiyet taraftarımıza armağan olsun. Onlar her zaman yanımızda oldu. Her zaman itici bir güç oldu. Var olsunlar. Her haftada maçlarımıza bekliyoruz. Onlara şükranlarımızı sunuyorum.”

BU GALİBİYET BİZE İLAÇ GİBİ GELDİ

Teknik Direktör Şaban Yıldırım ise, “Bizim için zor bir maçtı. Rakip son haftalarda direnci artmış, toparlanmış bir rakipti. Sert bir takıma karşı oynadık. Biz bugün bilmiyorum neden ama birazcık yorgunduk. Oyunu biraz düşük tempolu oynadık. Ama iyi savunma yaptık. Disiplinden kopmadık. Konsantrasyonumuz o anlamda çok iyiydi. Çok lazım bir galibiyetti. Bu galibiyet bize ilaç gibi geldi diyebilirim. Bundan sonrası için daha umutla bakabileceğiz.”

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER