İGİAD’DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

İGİAD’DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

İGİAD’ın İTSO kongre salonunda gerçekleşen ve tek liste ile gidilen kongrede Hakan Özdemir başkanlığı İsmail Sülek’e devretti.

Kongrede Divan Başkanlığını İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, divan üyeliklerini ise Kenan Kender ve Orhan Çelik’in yaptı.

İGİAD Başkanı Hakan Özdemir'in açılış konuşmasının ardından yönetim kurulu 2020 ve 2021 dönemi faaliyet raporu, denetleme kurulu 2019, 2020 ve 2021 dönemi raporu ile 2022 yılı tahmini bütçe okunarak ayrı ayrı ibra edildi.

Raporların ardından yapılan seçimde Başkanlığa İsmail Sülek, yönetim kurulu üyeliklerine ise Nedim İncebay, Umut Ortakçı, Doğukan Bedir, Turgut Ordu, Mehmet Emre Kösen, Mustafa Uysal, Emre Şen, Sevda Özcan, Cansu Özdemir, Meliha Akkan, Ömer Çağlayan, Cihan Çelik, Mustafa Özdemir, Furkan Ayhan, İbrahim Kırcalı ve Bayram Hasret seçildi.

Seçimin ardından bir konuşma yapan yeni Başkan İsmail Sülek, “Değerli İnegöl Genç İş İnsanları Derneği aile mensubu hanımefendi ve beyefendiler, derneğimizin 16. genel kurul toplantısına göstermiş olduğunuz teveccühleriniz için yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür ederim. Geçen dönem Başkanımız sayın Hakan Özdemir bey ile birlikte 4 sene boyunca İnegöl Genç İş İnsanları Dernek yönetiminde görev alma onurunu yaşamış bulunmaktayım. Yeni dönemimizde Hakan başkan ve önceki yönetimlerin başarılarına gölge düşürmeden azami gayretle başarı grafiğinin yükseltilmesi,  yönetim kurulumuzda ve diğer kurullardaki arkadaşlarımızın eşgüdümüyle olacaktır. Son geçirdiğimiz dönemde dünyanın ve ülkemizin ciddi etkisini hissettiği Covid19 pandemisi nedeniyle iş dünyası olumsuz etkilenmiş belirli işletmeler küçülmüş, jeopolitik olan işletmelerde ise büyüme ve istihdam artışları görülmüştür. Toparlanma dönemine gireceğimiz yakın gelecek ile alakalı ne yapmamız gerektiğini, hazırlıklarımızın ne olacağını, fırsat ekonomisini nasıl yakalayacağımızı anlamak ve anlatmak durumundayız. İnegöl Genç İş İnsanları Derneğimizin kuruluş amaçlarından olan üyeler arası iş birliği, bilgi değişimi, ortak veya bireysel iş dünyasına ait sorunlarımızın da çözümünde beraber hareket ederek sinerji oluşturabilmeyi ummaktayız. Bu anlamda, düzenli olarak yapacağımız yönetim kurulu veya kurullardaki toplantılarımıza tüm üyelerimizin, oluşturacağımız komitelerimizin istedikleri zaman katılabileceğini ve katkı sunmalarını bekliyoruz. Nazik katılımlarınız ve İnegöl Genç İş İnsanları Derneği yönetimi için arkadaşlarıma ve bana teveccüh etmenizden dolayı en içten teşekkürlerimi sunar yeni dönemimizin hem şehrimiz hem de bizler için bereketli olmasını temenni ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2022, 12:26

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER