İNEGÖL AVM’DE OKULA DÖNÜŞ HEYECANI SÜRPRİZ HEDİYELERLE BAŞLIYOR

İNEGÖL AVM’DE OKULA DÖNÜŞ HEYECANI SÜRPRİZ HEDİYELERLE BAŞLIYOR

Yenilenen yüzü ile sağladığı ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla hijyenik bir alışveriş ortamı sunan İnegöl AVM, okula dönüş kampanyası ile aileleri ve çocukları mağazalardaki özel indirimler ve sürpriz hediyelerle karşılayacak. Ayrıca 18 Eylül’de başlayacak hediye şenliğinde 150 TL ve üzeri alışverişe sürpriz hediyeler verilecek.

Geniş yerli ve yabancı marka karması ile her zevke ve ihtiyaca yönelik çözümler sunan İnegöl AVM, yine alışverişin kalbi oluyor.

Yenilenen yüzü, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, okula dönüş kampanyası kapsamında mağazalardaki özel indirimler ve 18 Eylül 2020 tarihinde başlayacak hediye şenliği ile çocukları mutlu etmeye hazırlanıyor.

Çocukların okula dönüş alışverişi için İnegöl AVM’yi tercih edecek ziyaretçiler, mağazalardaki okula dönüş kampanyalarından faydalanarak tüm ihtiyaçlarını indirimli olarak alabilecekler.

İnegöl AVM ziyaretçilerine özel hediye şenliği kapsamında 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlara sürpriz hediyeler verilecek. Okula dönüşte çocukları mutlu etmeyi hedefleyen İnegöl AVM; hijyen seti, çocukların el becerisi ve zekasını geliştirmeye destek oyuncaklar, kırtasiye ürünleri ve eğlence kartlarından oluşan hediyelerle okul heyecanını renklendirecek.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER