Bin pişman oldu

..,,.,,.

Bin pişman oldu

ÇALINAN BİSİKLETİNİ KENDİSİ BULDU

İnegöl´de ikamet eden genç, yaklaşık iki hafta önce çalıştığı işyerinin önünden çalınan elektrikli bisikletini kendisi buldu. İşyerinin önünden kendisine ait elektrikli bisikletiyle geçen hırsızları takip eden genç, hem bisikletine kavuştu hem de hırsızı kıskıvrak yakaladı.

Edinilen bilgilere göre, elektrikli bisikletini yaklaşık iki hafta önce Sani Konukoğlu Cami karşısındaki otoparka bırakan Serhat Ö., akşam iş çıkışı bisikletini almak için gitti ancak yerinde olmadığını gördü. Bir süre aradıktan sonra elektrikli bisikletini bulamayan Serhat Ö., Emniyete giderek hırsızlık ihbarında bulundu.

Serhat Ö., işyerinde çalıştığı sırada, çalınan elektrikli bisikletini 4 kişinin kullandığını gördü. Bir arkadaşıyla birlikte motosiklete binerek hırsızları takip eden Serhat Ö., Altay Caddesi üzerinde hırsızları durdurmak istedi. Elektrikli bisikletten düşen 4 hırsızdan 3´ü kaçarken, hırsızlardan 12 yaşındaki H.A.´yı kıskıvrak yakaladı. H.A. haber verilmesi üzerine olay yerine gelen emniyet ekiplerine teslim edilirken, kaçan 3 şahsın ise yakalanması için çalışma başlatıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2016, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER